Pasažieru pārvadātāji gatavojas streikam 5

Pamatīgas neērtības sabiedriskā transporta izmantotājiem gaidāmas 24. martā. Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija aicina pārvadātājus šajā dienā rīkot brīdinājuma akciju, uz pusi samazinot izpildīto reisu skaitu. SIA «Aips» vadītājs Uldis Kolužs «Bauskas Dzīvi» informē, ka brīdinājuma akcijā noteikti iesaistīsies. Šajā dienā nekursēs aptuveni puse vietējo reisu. «Apjomu tiešām samazināsim uz pusi, taču centīsimies dzīvi pilnībā neparalizēt.» Jaunnedēļ U. Kolužs «Bauskas Dzīves» lasītājiem sniegs izvērstāku skaidrojumu, kurus reisus slēgs 24. martā, kā arī pamatos šādu rīcību.SIA «B-Bus», kas strādā Rīgas maršrutā, valdes loceklis Vitālijs Komars paskaidroja, ka viņa uzņēmums arī domā iesaistīties šajā akcijā, taču galīgais lēmums vēl nav pieņemts: «Līdzekļu nepietiekamība ir ļoti aktuāla arī mums, tāpēc izprotam šādu brīdinājuma akciju. Taču mūs joprojām nevēlas uzņemt Pasažieru pārvadātāju asociācijā, tāpēc domājam, vai atbalstīt viņu rīkoto akciju. Ja reisu skaitu samazināsim, tad tie noteikti nebūs visnoslogotākie rīta un vakara reisi.» Pasažieru pārvadātāju asociācijas ārkārtas paplašinātajā valdes sēdē pirms pāris dienām tika pieņemts aicinājums par brīdinājuma akciju, lai protestētu pret valsts budžeta finansējuma samazinājumu pārvadātājiem. Pagaidām nolemts protestēt vienu dienu. Ja finansējums tiks samazināts, tad par 50 procentiem samazināts pārvadājumu grafiks būs visu atlikušo gadu. Valstī tad kopumā tiktu slēgti 235 reisi starppilsētu maršrutos, bet reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos 570 reisu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

cicis

kas kuram asocējas ar vārdu ''deputāts''? :)))) kam nāk smiekls,kas meklee akmenjus?

pirms 10 gadiem, 2011.03.10 08:05

vējš

ko tad deputāts tev tik labu izdarījis, ko? aizpūtis neganto vēju vai? dikti interesanti būtu uzzināt kurš no deputātu kungiem rūpējās par parasto iedzīvotāju??????? ja neskaita runas dāvanas...

pirms 10 gadiem, 2011.03.09 13:54

atkal jau Bauskas deputāti vainīgi. Varbūt Bauskas deputāti ir vainīgi pie tā, ka šodien it kā jauks laiks, bet vējš tāds negants pūš?

pirms 10 gadiem, 2011.03.09 13:47

skumjas

Ja Bauskā būtu sakarīgi deputāti viss būtu citādi... kādi vēji pūš no augšas tā viņi liecās līdzi . Pašiem sava prāiņa un domu nav.Tāds iespaids , ka šamējie domā tikai un vienīgi par sevi.

pirms 10 gadiem, 2011.03.09 13:15

Veterāns

Pagaidiet,paliks siltāks,visa valsts būs kājās!Nu jau kādu laiku no valsts nav lāgā ko nozagt,tagad laupīs nabagus pensionārus,invalīdus un kropļus.Bija kādreiz Padomju Latvija,pēc divdesmit brīves gadiem top tukša vieta.

pirms 10 gadiem, 2011.03.09 12:13

Vietējās ziņas