Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažierus tracina «Sabiedriskā autobusa» rīcība 51

Kārtējo reizi paralizēta satiksme maršrutā Bauska – Rīga. Šodien, 19. aprīlī, neaizbrauca autobuss, kuram ceļā vajadzēja doties plkst. 8.30, portālu informēja SIA «Bauskas autoosta» vadītājs Jānis Kļaviņš.Viņš paskaidroja, ka SIA «Sabiedriskais autobuss» gadījusies kārtējā tehniskā ķibele. «Autobuss, kuram vajadzēja doties šodienas reisā bija salūzis, un rezerves transporta līdzeklis savlaicīgi netika nodrošināts,» atklāja J. Kļaviņš. Autoostas kasē informēja, ka šajā maršrutā ar laika nobīdi kursēs arī visi nākamie reisi.Nenotikušā rīta reisa pasažieriem šodien nācās gaidīt nepilnas 40 minūtes līdz tika nodrošināts jauns braucamais maršrutā Bauska - Rīga. Aptaujātie pasažieri atzina, ka ir sašutuši par šādu pārvadātāja rīcību un ir noskaņoti arī radikālai savas attieksmes paušanai, piemēram, satiksmes bloķēšanai uz autoceļa A7.Tikmēr izveidojušos situāciju savā labā labprāt izmantoja nelegālie pārvadātāji, kas cītīgi autoostas teritorijā «spietoja» ap pasažieriem, piedāvājot savus pakalpojumus.VSIA «Autotransporta direkcija» (ATD) valdes loceklis Modris Jaunups portālam paziņoja, ka par situāciju ir informēts, un konkrētais gadījums tiks izvērtēts. Pasažieru pārvadātāju maiņu Bauska-Rīga līnijā ATD pārstāvis tuvākajā laikā gan nesolīja. Trešdien, 17. aprīlī, laikraksta «Bauskas Dzīve» redakcijā bija ieradušies ATD pārstāvji, lai apspriestu pasažieru pārvadājumu kvalitāti jau minētajā maršrutā, kā arī iespējām to uzlabot. Direkcija par SIA «Sabiedriskais autobuss» sniegtajiem pakalpojumiem janvārī saņēmusi piecas sūdzības, februārī astoņas, bet martā - 20. Pamatā tās esot saistītas ar neapmierinošo autobusu ietilpību. Reaģējot uz sūdzībām par biļešu neizsniegšanu, no darba pienākumiem atbrīvots viens «Sabiedriskā autobusa» šoferis. Lai risinātu problēmu ar pasažieru plūsmas savlaicīgu prognozēšanu un autobusu piepildījumu, plānots spert trīs soļus. Ar 1.maiju autobusu sarakstos būs norādīts, kad maršrutā Rīga-Bauska kursēs lielas un kad mazas ietilpības autobuss, tādējādi pasažieris savlaicīgi varēs rēķināties ar iespējam tikt transportlīdzeklī un plānot pārvietošanos ar bērnu ratiņiem, bagāžu, kā arī personām ar invaliditāti. Maijā sāks kursēt eksperimentālie papildu reisi uz un no Iecavas, lai risinātu problēmu ar pasažieru pārvadājumiem sastrēgumstundās. Lai veiksmīgāk tiktu plānotas reizes, kad paredzama lielāka pasažieru plūsma, Bauskas pašvaldības pārstāvji informēs ATD un pārvadātāju par plānotajiem pasākumiem, kas varētu ietekmēt cilvēku nepieciešamību pēc sabiedriskā transporta. Vairāk par šo tēmu lasiet pirmdienas, 22. aprīļa, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 51

Pasažieris

Braucu no Rīgas 19.04.13. plkst. 16:00. Šoferis piebrauca apmēram 15:55 atvēra durvis un teica , lai vienkārši visi kāpj iekšā. Aizbildinājās ar to , ka ja viņš sauks pēc kārtas , tad mēs kavēsim izbraukšanas laiku. Es uzskatu , ka tad ir jābrauc ātrāk pieturā un jāsauc cilvēki , lai nebūtu jākavē. Manuprāt , nav godīgi , ka cilvēkam ar 3.vietu ir jāstāv kājās. Un PIEKTDIENĀ 16:00 , kad cilvēku jūra , ir mazais oranžais mikriņš. Cilvēki gandrīz viens otram uz galvas sēdās un autobusam knapi durvis aizvēra + šoferis rupjš. Jā AIPAM arī nebija tik " kruti " kā nordeka , bet tur vismaz cilvēki sēdeja un visiem bija vieta , nevis kā tagadējās grabažās !!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 00:00

Mūsu dome vismaz iesaistās

http://www.iecava.lv/page/100&news_id=5340&mCatName=news&act=showcomments&p_id=5340

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 18:22

... Beidz! Tev toties ieteiktu apmeklēt skolu un pamācīties gramatiku!

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 11:07

saule!

Jā ar datumu kļūdījos, tas bija piektdien, 19.datumā, bet runa iet par to, ka pasažieri gaida, kamēr šoferis izklačosies, līdz ar to arī kavē izbraukšanas laiku! Ja jau tas nav svarīgi, tad tik priecājaties par Aipa "labo servisu"! P.S. par tagadējo Rīgas reisu veicēju arī neko labu nevaru pateikt!

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 11:04

Nata

Nepieciešams meklēt risinājumu, ja tik daudz neapmierinātu cilvēku-pakalpojuma saņēmēju, tad varbūt tomēr nepieciešams izsludināt jaunu konkursu uz maršrutu Bauska-Rīga.

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 21:21

tikai tā

īpašniekam 21.04.2013. 19:03:14
Ta pie vienas vietas kurš ar kuru aovienojušies

Nu nav tak tev sajēgas ne par ko - vai tad tu tiešām neapjēdz, kāda tam Komaram ir aizmugure , kāds investors stāv aiz viņa, tāpēc jau viņš var atļauties darīt, ko grib un par baušķiniekiem pasmaidīt, jo viņam ir Gods kalpot Rīgai, un kas tad ir Bauska, provinces mazpilsētiņa, kuras iedzīvotājiem var uzšķaudīt....Ja viņš nebūtu apvienojies,tad būtu daudz kritiskāka pieeja viņam. Rajona vadībai jāizsauc SM pārstāvji uz Bausku .

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 19:33

īpašniekam

Ta pie vienas vietas kurš ar kuru aovienojušies,Valsti apzog gan Komars,gan padotie šoferīši.Pasažieri skatieties kādas biļetes jumstiek izsniegtas pret jūsu naudiņu.It sevišķi no rīta puses,jums dod bezmaksas biļetes... .Vainīgo var noskaidrot ļoti viegli,visam biļetēm baigās ir gan autbusa Nr.,Konduktora ident. šifrs,un izsniegšanas laiks.Ar tādu biļeti var vērsties ieņēmumu dienestā,kā arīpaterētāju aizsardzības birojā.

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 19:03

īpašnieks

Pilnsabiedrībā apvienojušies dalībnieki SIA "B-Bus" un tai pilnībā piederošās SIA "Sabiedriskais autobuss" un SIA "Vidlatauto", kā arī "B-Bus" vadītājam Vitālijam Komaram pilnībā piederošā SIA "FPK". Uzvarējusī pilnsabiedrība ir saistīta ar "Rīgas satiksmei" daļēji piederošās e-talona ieviesējfirmas "Rīgas karte" valdes locekli, partijas "Gods kalpot Rīgai" biedru, "Rīgas satiksmes" Elektronisko norēķinu un projektu daļas vadītāju Aleksandru Brandavu.

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 15:43

Pasažieris

Par cik tie balstiesīgie mērgļi pārdevās, ka normālos autobusus samainīja pret šitiem "sabiedriskā pārvadātāja " smirdekļiem ?

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 14:22

Nov

Niapdirtsies blokedama ,tiltu blokeji AA OTRA DIENA SEDEJI KRUMOS.Juus makat tikai caur datoru *** juus sudigaki par tiem krieviem daudz reizes

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 12:31

Aldis

Diemžēl ATD uzspļauj mūsu problēmām. Nevienam tur nerūp Bauskas iedzīvotāju vēlmes.
Izskatās, ka viņi pat aizstāv jauno pārvadātāju, tā ka gan jau kāds ir tajā ieinteresēts. Interesanti, kāpēc pašvaldībai nerūp iedzīvotāju labsajūta un intereses!? Būtu laiks aizstāvēt savu iedzīvotāju vēlmes pēc normālas satiksmes!

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 12:07

Atceros tos sagrabējušos AIPS autobusus , tad arī visi lamājās un pukstēja, pa lauku ceļiem grabēja, skrabēja, slons pilns ar putekļiem, tā ka gaisa nebija, sēdekļi putekļaini, īpši vasarās. Kas tur bija labāks, kad tās miskastes braukāja? VECAS MISKASTES TIE AIPS AUTOBUSI. Tā ir ar tiem lētajiem iepirkumiem, lai nu kam, bet Koluža kungam tas ir vislabāk jāzin. Runā, ka viņš vispār grib atkartīties no tā AIPS un tapēc cītīgi un mērķtiecīgi lien politikā. Vairāk bija jāpievēršas savam biznesam nevis gudrinieku laists deputātos.

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 07:00

janka

nevajag ne bloķēt ne raudāt,vienkārši ignorēt to B-Busu un braukt ar dušmaņiem mazliet lētāk un ar komfortu,un viņiem ar tām miskastēm bizness d.....

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 05:49

xyz

tagad jums no kauna nav zemē jālien, kad Rīgas autoostā jākāpj šajās drausmīgajās miskastēs. Nu nav salīdzināmi Aipa autobusi ar tagadējiem. Aips Rīgas maršrutos laida lielos ietilpīgos un nebija viņiem ne vainas, bet kas notiek pašlaik - viens liels bardaks!

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 23:35

111666

Tas pasistais aips jau nebija labāks, vienīgi tas ka lielie autobusi, bet grab kā vecas miskastes un apsildi ieslēdz pie rīgas lai soļķi ekonomētu

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 21:50

ATU-28

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 10:48

ATU-28

,,ŠIS BŪS PĒDĒJAIS DEPUTĀTA MANDĀTS KOLUŽAM!" l

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 10:48

Vietējās ziņas