Paši noorganizē sev svētkus 5

Lietus, saule, dejas un jautra izpriecāšanās – viss kā īstos svētkos. To ceturtdien, 9. jūlijā, Rīgā piedzīvoja Bauskas novada Codes un Īslīces skolēni.

Valsts atbildīgo ierēdņu neizdarības dēļ šo skolu audzēkņi, lai arī saņēmuši labu vērtējumu reģiona skatē, neiekļuva deju svētku dalībnieku pulkā. Joprojām nerekonstruētajā «Daugavas» stadionā viņiem vieta neatradās. Skolu vadītāji rada iespēju saviem audzēkņiem izbaudīt svētkus, nodrošinot piedalīšanos ielu koncertos Rīgā.

Bauskas novada bērni dejoja atpūtas kompleksā «Lido» un Bērnu klīniskajā slimnīcā. «Mēs izbaudījām teju tās pašas emocijas, kā īstajos svētkos. Dejošanas laikā karsēja saule, tad mūs nedaudz samērcēja neliels lietutiņš. Bija skatītāji, kas aplaudēja mūsu priekšnesumiem. Lai arī bērni nenokļuva īstajos svētkos, dienu viņi aizvadīja jauki. Visi bija priecīgi. Uzskatu, ka mani skolēni bija pelnījuši šo uzstāšanos,» tā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja Codes pamatskolas deju kolektīva vadītāja Gunta Sirmele.

Pēc uzstāšanās skolēni uzreiz nedevās mājās. Codes dejotājiem bija sagādātas biļetes uz deju koncerta «Līdz varavīksnei tikt» ģenerālmēģinājumu. Savukārt Īslīces vidusskolas dejotāji galvaspilsētā baudīja kino.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Arī dejotāja

Malači - gan bērni, gan skolotāji!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.11 21:00

svētki

kaut kas ar tiem Dziesmu svētkiem vairs nav normāli, vienus nelaiž uz skatuves, lai arī atbilst kritērijiem, tos, kurus laiž izspiež kā citronus teju vai pārkāpjot pieaugušo Darba likumā noteiktās darba stundas, līdz bērni krīt.

pirms 5 gadiem, 2015.07.12 08:34

Masa

Vienkārši par daudz to dejotāju. Vadība nespēj visiem atrast vietu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.12 13:11

mamma

Prieks, ka tie bērni, kuri nevarēja piedalīties deju rakstos Daugavas stadionā, vismaz dejoja Rīgas sabiedriskajās vietās!Paldies visiem, kuri to organizēja!Paldies visiem pedagogiem, kuri iemācīja deju soli!

pirms 5 gadiem, 2015.07.12 15:20

...

Vai rakstot rakstu, kāds arī iedziļinās vērtēšanas sistēmas un atlases kārtībā. Ir noteikts kolektīvu skaits, kas brauc uz svētkiem, kurus nosaka pēc skatēs iegūtajiem punktiem un nevis no pakāpēm. Tātad, ja netika uz svētkiem, tātad acīmredzami nav saņēmuši labu vērtējumu attiecībā pret pārējiem kolektīviem...
Uzbūvēt stadionu, kur sagrūst visus Latvijas dejotājus nav iespējams, tātad aiz svītras kāds paliks vienmēr!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.12 18:35

Vietējās ziņas