Pasniegs 52 kilogramus mūzikas 4

Oriģināla labāko audzēkņu godināšanas tradīcija tiek iedibināta Bauskas mūzikas skolā. Te piektdien, 5. jūnijā, notiks svinīgs pateicības pasākums «Kilograms mūzikas».

Mūzikas skolas direktore Anita Velmunska informē, ka arī agrāk izglītības iestādē mācību gada noslēgumā sumināti labākie audzēkņi. Taču šogad nolemts sekot modei un iedibināt savu īpašo pateicības balvu «Kilograms mūzikas». Par labiem sasniegumiem mācībās, panākumiem konkursos suminās 52 skolas audzēkņus. Balvas viņiem darina keramiķe Tija Bušmane.

Skolēniem, kuriem nedaudz pietrūcis līdz augstākajam līmenim, sagatavotas nedaudz pieticīgākas balvas «100 gramu mūzikas». Lai šajā pasākumā radītu svētku noskaņu skolas pasniedzējiem, koncertā paredzēts viņus neiesaistīt. Par noskaņu šajā dienā gādās skolas absolventi. Paredzēts, ka pasākumā «Kilograms mūzikas» uzstāsies skolas bijušās audzēknes pianiste Katrīna Suroveca, akordeoniste Laura Pātaga.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

modei sekotājs

Valstī, kurā ir tikai *100 grami kultūras* un kulturālākajiem tiek pa * kartupelim*, lai arī no zelta, tas liekas pārspīlēti daudz.

pirms 5 gadiem, 2015.06.02 13:58

vecāks

...cerams ,ka paši -"labākie audzēkņi" ir uzaicināti? ..un zina ,ka jāierodas...

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 01:53

Jaunāks

Visi zināja

pirms 5 gadiem, 2015.06.06 11:28

Vietējās ziņas