Pastnieki, iespējams, arī Bauskā nākamgad trauksies ar motorolleriem 2

VAS «Latvijas pasts» sūtījumu piegādēm šogad siltajā sezonā izmantoja 11 motorollerus, kas ļāva uzlabot sūtījumu piegādes ātrumu vairākās Latvijas vietās, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Danielsone.

Deviņi elektromotorolleri pasta sūtījumu piegādēm tiek izmantoti Daugavpilī, Lielvārdē, Maltā, Mārupē, Piņķos, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Stendē un Strenčos, savukārt divus motorollerus ar iekšdedzes dzinēju lieto Jelgavā un Krāslavā.

Nākamgad motorolleru skaitu plānots palielināt, iespējams, ka arī Bauskā pasta sūtījumu piegādēm tiks izmantots šis braucamrīks, portālam apliecināja V. Danielsone, norādot, ka precīzi tas būs zināms vien nākamgad.

Viņa atzīmēja, ka motorolleriem ir liels un ērts kravas nodalījums, ļaujot ievietot maksimāli daudz pasta sūtījumu, bet to izmantojums «Latvijas pastam» ļauj paātrināt pasta sūtījumu piegādi un padarīt to efektīvāku, uzlabot pastnieku ērtības un ietaupīt finansiālos resursus.

«Korespondences piegāde, izmantojot motorolleru, darba resursu ziņā aizvieto vidēji trīs pastnieku kājāmgājēju un/vai velosipēdistu ikdienas darba slodzes. Savukārt, salīdzinot ar pasta sūtījumu piegādēm, kas veiktas ar automašīnu, motorolleru izmantojums ļauj piegādāt korespondenci par aptuveni 30% ātrāk,» teic V. Danielsone.

«Latvijas pasts» motorollerus pasta sūtījumu piegādēm plāno izmantot arī turpmāk, bet atkarībā no nepieciešamības motorolleru parku palielinās pakāpeniski. Motorollerus piegādēm iespējams lietot vidēji piecus-sešus mēnešus gadā, savukārt rēķinot gada griezumā, tie ir lētāki nekā automašīnas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Džeimss

Pilnas ielas, trotuāri, ar visādām tarataikām un indusi arī jau parādās ar pārtikas pakām plecos uz veliķiem.

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.14 08:35

Vietējās ziņas