Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasts izpārdod savus īpašumus Vecumnieku novadā 3

Valsts akciju sabiedrība «Latvijas Pasts» (LP) publiskā izsolē piedāvā vairākus savus īpašumus visā valstī. Divi no tiem atrodas Vecumnieku novadā.

LP interneta vietnē redzams, ka izsolē varēs iegādāties «Pasta māju» Valles pagastā. 94 kvadrātmetrus lielās ēkas sākotnēja cena ir tūkstotis eiro. Tiek pārdota arī pasta ēka Skaistkalnē, kā arī zeme. Šeit pārdodamā īpašuma sākotnējā vērtība ir nepilni 15 tūkstoši eiro.

LP ārējās komunikācijas vadītāja Gundega Vārpa portālam skaidro, ka Vallē pārdošanai izliktais nekustamais īpašums ir tikai saglabājis savu vēsturisko nosaukumu. Līdz ar pastu tam ir vēl divi īpašnieki. Taču pasta funkciju izpildei šī māja netiek izmantota.

Arī Skaistkalnē pārdošanai paredzētā ēka ir kopīpašums. Tās uzturēšana pastam ir nelietderīga un dārga. Pasta funkciju nodrošināšanai tiek izmantota tikai daļa no šī īpašuma. «Nododot izsolē šos savus īpašumus, mēs nedomājam pārtraukt darbu. Tāpat kā līdz šim Skaistkalnē un Vallē pasta nodaļas darbosies arī turpmāk,» raksta G. Vārpa.

«Latvijas Pasts» trīs publiskās izsolēs šī gada jūnijā ar augšupejošu soli piedāvā 33 savā saimnieciskajā darbībā neizmantotus vai biznesa mērķiem nevajadzīgus nekustamos īpašumus. Piedaloties izsolēs, iespējams iegādāties zemi, ēkas vai to daļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jānis

Padomājiet paši, kāda nākotne ir Vecumniekiem ?

pirms 2 gadiem, 2018.05.25 20:52

Smirdoņa

Digestāta smakas degradēta teritorija ! Pat pasts mūk prom.........

pirms 2 gadiem, 2018.05.25 22:10

sdh

notīri to sūdu,kas zem deguna pielipis!

pirms 2 gadiem, 2018.05.26 08:41

Vietējās ziņas