Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība atbalsta festivālus

Bauskas novada dome atbalsta vairāku vasaras festivālu norisi. Par līdzfinansējuma piešķiršanu deputāti lēma Bauskas novada domes sēdē 29. martā.

Mūzikas un mākslas festivāls «Vivat Curlandia!» šogad notiks 21. un 22. jūlijā. Pašvaldība festivāla rīkotājai SIA «Rīgas Senās mūzikas centrs» piešķīrusi 12 000 eiro. Nauda paredzēta ārvalstu dalībnieku ceļa un uzturēšanās izdevumiem, kā arī honorāru izmaksai.
Mūsdienu etniskās un vēstures rekonstrukcijas festivāla «Zobens un lemess» organizēšanai Bauskas pašvaldība atvēlējusi 10 000 eiro. Šis festivāls Bauskas pilskalnā notiks 15. un 16. jūnijā. Līdzfinansējot šo pasākumu, pašvaldība paredz, ka nauda izlietojama samaksai dalībnieku honorāriem.

Kā ik gadu pašvaldība atbalsta arī starptautisko populārās mūzikas izpildītāju konkursu «Aprīļa pilieni». Tas notiks aprīļa beigās Īslīces kultūras namā. Pašvaldība šim pasākumam atvēlēja 2500 eiro. Nauda paredzēta skatuves noformējuma izveidošanai – gaismu un LED ekrāna nomai.

Deputāti atbalstīja lēmumu par 10 000 eiro piešķiršanu biedrībai «Rencēnu autoklubs». Gailīšu pagasta sporta kompleksā «Mūsa Raceland» tā iecerējusi organizēt Latvijas Rallijkrosa kausa Bauskas posma sacensības 4. augustā un FIA Eiropas autokrosa čempionāta otrā posma sacensības jūnija sākumā.

Vietējā vara jau agrāk bija atvēlējusi līdzekļus, lai atbalstītu senioru deju festivālu «Annas danči», kas Bauskā notiks 21. jūlijā. Bauskas pašvaldība līdzfinansē XX Bauskas kantrimūzikas festivāla norisi 13. un 14. jūlijā. Pašvaldības līdzekļi tiek ieguldīti arī mūzikas un aktīvās atpūtas festivālā «Bauska TASTE», kas šogad norisināsies jau otro reizi un notiks 4. un 5. augustā. Vietējā vara finansiāli atbalstīs vēl citas novadā iecerētās kultūras, izklaides, kā arī sporta aktivitātes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas