Pašvaldībā mainīs nodaļu vadītāju darbā pieņemšanas sistēmu 13

Bauskas novada pašvaldības informācijas un tehnoloģiju nodaļas vadītāja amatu atstājis Andris Roberts. Novada vadība sola, ka jauno vadītāju pieņems nevis kā bijušā novada, bet gan kā visa apvienotā novada pašvaldības nodaļas vadītāju.

Jau pirms apvienotā novada izveides un arī joprojām notikušas dažādas diskusijas par novada administrācijas struktūras izveidi. Ir skaidrs, ka līdz jaunajam gadam šai struktūrai jābūt gatavai kaut vai tāpēc, lai arī budžeta pozīcijas būtu pēc iespējas skaidrākas.

Novada vadība lēma, ka uz apvienoto nodaļu vadītāju amatiem konkursu nebūs. Šos vadītājus amatos iecels jaunizveidotā amata ieņēmējs – administrācijas vadītājs. «Jaunais vadītājs būs visa novada struktūras vadītājs,» paskaidro Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Viņš piebilda, ka vēl aizvien tiek plānotas un jau notiek dažādas tikšanās gan nodaļās, gan plašākā mērogā, lai domātu par novada administrācijas struktūru un izvēlētos vadītājus. «Visas nodaļas ir sagatavojušas nolikumu. Ja darbinieki spēs vienoties un izvēlēties vadītāju, mēs to pieņemsim. Ja nespēs, skatīsimies un piedāvāsim savus variantus,» tā A. Okmanis.

Izvēlētos nodaļu vadītājus darbā pieņems Bauskas novada administrācijas vadītājs, ko plāno izvēlēties iekšējā konkursā, deputātiem šo kandidatūru pieņemšanai piedāvās novada domes sēdē 30. septembrī.
Vienīgās vadītāju kandidatūras, ko pašlaik plāno izvēlēties konkursa kārtībā, ir pagastu apvienību vadītāji. «Izskatās, ka tur būs konkurss, lai varam atlasīt labākos,» pauda A. Okmanis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas