Pašvaldība pirks mūzikas instrumentus 2

Bauskas novada piecas izglītības iestādes šoruden papildinās savā pārziņā esošo mūzikas instrumentu klāstu. Pašvaldība izsludinājusi iepirkumu un līdz 17. augustam gaida pretendentu pieteikumus.

Bauskas novada dome gādās digitālās klavieres bērnudārzam «Zīlīte», Vecsaules un Mežotnes pamatskolai, kā arī Bauskas mūzikas skolai. Codes pamatskola tiks pie pianīna – akustiskajām klavierēm. Mūzikas skolai būs jauna akustiskā ģitāras ar dzelzs stīgām, trompete un flauta. Ja iepirkums sekmīgi noslēgsies augusta beigās, oktobrī instrumentiem jābūt izglītības iestādēs.

Bauskas mūzikas skolas direktore Anita Velmunska skaidro, ka instrumenti ļoti nepieciešami: «Katram instrumentam ir savs mūžs. Daudzi savu jau nokalpojuši. Šogad mēs norakstījām vienu flautu. Vecākos instrumentus iznomājam audzēkņiem, lai viņi mājās var vingrināties.»

Direktore piebilst, ka iepirkuma specifika veidota tā, lai sagādātu ne tos dārgākos, bet pietiekami labus instrumentus. Īpaši noderīgi tie būs arī lauku pamatskolām. Īstas klavieres vai pianīns, protams, ir daudz vērtīgāks, taču jāpērk tas, ko rocība atļauj. Talantīgs pedagogs mācēs prasmīgi izmantot arī digitālās klavieres.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

111

Varēja rakstīt projektus izglītības iestādes.

pirms 5 gadiem, 2015.08.08 12:30

to 111

Nu gan lohs.Tu vispār avīzes lasi?Projektu rakstītāj...

pirms 5 gadiem, 2015.08.22 17:53

Vietējās ziņas