Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībai jāatmaksā 14 tūkstoši latu 40

Bauskas novada domei jāatmaksā Valsts ieņēmumu dienestam (VID) 14 292 lati. Šī summa jāieskaita VID kontā par Bauskas pils muzejā neveikto saimniecisko darbību.Novada domes sēdē Centralizētās grāmatvedības nodaļas vadītājas vietniece Ligita Zvejniece informēja deputātus par nepieciešamību rast naudu maksājuma veikšanai. No Bauskas novada budžeta jāveic 14 292 latu priekšnodokļa korekcija. Tas jādara tādēļ, ka 2012. gadā pašvaldība nebija noslēgusi līgumu par Bauskas pils muzeja viesnīcas un kafejnīcas telpu nomu. Deputāti pauda neapmierinātību, kādēļ no pašvaldības budžeta jāmaksā par lietām, kas nav notikušas. «Kā tas var būt, ka telpas stāv tukšas, kādēļ tās neviens neizmanto?» vaicāja deputāte Vera Purmale. Deputāts Jānis Rumba interesējās, kas tiek darīts, lai kafejnīcas un viesnīcas telpām atrastu nomniekus. Izpilddirektore Dagnija Ludrika skaidroja, ka pēc iepriekšējās kafejnīcas telpu apsaimniekotājas SIA «Strīķeri» aiziešanas jauni nomnieki šīm telpām nav pieteikušies. Varbūt kādu izdosies ieinteresēt šogad. Domes priekšsēdētājs Valdis Veips skaidroja, ka pašlaik Bauskas pils telpas uzņēmējdarbībai nav īsti piemērotas, jo teritorijā notiek remontdarbi. Bauskas pils muzeja direktors Māris Skanis «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka pērn nav funkcionējušas nedz viesnīcas, nedz kafejnīcas telpas. «Muzeja uzdevums nav izīrēt telpas,» uzsvēra M. Skanis. Arī viņš atzina, ka līdz nākamā gada vidum, kamēr pabeigs muzeja atjaunošanas otrās kārtas darbus, telpu izmantošana būs apgrūtināta.  Pašlaik Bauskas pils muzejā pasākumi notiek konferenču zālē. Diemžēl tajās reizēs, kad koncerta laikā bija atvērta pils kafejnīca, tajā iegriezušies vien daži apmeklētāji. Iedzīvotāju kūtrums ir galvenais iemesls uzņēmējdarbības neveiksmēm Bauskas pilī. Tā atzina M. Skanis, arī V. Veips.

Pievieno komentāru

Komentāri 40

lai maksā jansoniene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -tā pils graamatvede un vispār resnaakaa novada gramatvede

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 17:26

lai maksā jansoniene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -tāpils graamatvede un vispār resnaakaa novada gramatvede

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 17:26

lai maksā jansoniene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -tāpils graamatvede un vispār resnaakaa novada gramatvede

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 17:25

www.vipnumuri.com

Izvēlies savu Zelta vai Sudraba mobilo telefonu numuru šeit: http://www.vipnumuri.com

Свой Золотой номер мобильного телефона ищи здесь http://www.vipnumuri.com

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 21:51

assa

---Iedzīvotāju kūtrums ir galvenais iemesls uzņēmējdarbības neveiksmēm Bauskas pilī. Tā atzina M. Skanis, arī V. Veips.
Tā tā --- izskatās, ka amatpersona nespēj uzņemties atbildību par rīcību (nekā nedarīšana arī ir rīcība). Mēs novada iedzīvotāji, jau tā atbalstam pili ar saviem nodokļiem. Kafejnīca pilī noteikti būtu jāorientē uz viesiem, un nauda viņiem ir. Taču, lai viesi te brauktu autobusiem, skatītos un ēstu - būtu jāpiestrādā arī iestādes vadībai.

pirms 7 gadiem, 2013.05.05 16:10

pēc vēlēšanām varēs atskaitīt piemērsam no soc palīdzības fonda...
Ha!... algas par niecīgām amatpersonām. lai būtu īsti saimnieki novadā...

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 14:10

to-es zinu - Protams, Svētais gars vainīgs, ja iet runa par nopietnām lietām, vainīgo nav! Var cilvēkus sodīt tāpat, vien , ja atļaujās paust viedokli, ne tādu kā patīk, bet citādi vainīgo NAV! Ludrikai sen laiks iet pensijā, bet Mākulēnam beidzot kļūt par juristu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 12:20

es zinu

Jā vainīgs ir mākulēns. viņš vainīgs arī pie tā, ka šogad ir vēls pavasaris, viņš arī vainīgs, ka manai meitai sliktas atzīmes matemātikā un viņš ir vainīgs, ka manam vīram aizvakar nolūza zobs. Un ludrika ir līdzvainīga pie visa tā

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 11:52

Es gribu zināt vismaz kaut kādu informāciju, kurš par šito atbildēs, pēc manām domām, tur būtu kādas amatpersonas galvai jāripo, jo summa, nav no mazajām. Runā jau ka pie tā vainīgi ir divi cilvēki, Ludrika un Mākulēns, tās esot viņu neizdarības rezūltāts, bet tagad šie meklējot vainīgos citur.

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 10:42

Un ko dara izpildirektore........ Rausta durvis IP?????? Kurš tad nes atbildību par iestādes darbu???

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 16:12

grāmatvede

Par PVN nesakārtošanu vienīgi un tikai vainīga grāmatvedība un jurists.Nu kā var nezināt ,kas notiek ar PVN , ,kur skatās grāmatvede,kas iesniedz pārskatus par PVN?????.14 tūkstoši laikam tāds nieks vien ir. Kam radās ideja par viesnīcu pilī,kas tajos mitrajos mūros gribēs nakšņot,ja nav kas paliek labiekārtotā viesnīcā?

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 09:51

Mākulēnam būtu jāuzņemas atvildība, ņemoties ar IP likvidāciju iegrūda novadu tik milzīgos parādos, cik skolām datorus par to naudu varēja nopirkt, vai kādiem pāris bērniem brīvpusdienas piešīrt, vai vēl ko labu izdarīt!

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 07:28

vērotājs

kapēc torņa jumti ir dažādi viens apaļš otrs kantais

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 16:57

Nu protamas, ka vainīgi ir visi citi, tikai ne tie, kas patiešām vainīgi! 14 000 Ls. te vienam otram tagad veselu gadu alga nebūtu jāmaksā, redz tā ir ka nodarbojas ar sazin ko, bet nopietnām lietām nav laika! Kaut kas zibienīgos tempos, jālikvidē, kau kas tik pat zibenīgi jābliež augšā, bet , kas notiek pašam zem deguna neredz! Pirms uzņēmējus kāst, vajag padomāt ar , ko tas beigsies! KAUNS UN NEGODS, FUI!

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 15:02

to hmmm

Kāds sakars te Bauskas novada domei?- Visdrīzāk tur kaut kas nav kārtībā ar domes grāmatvedības vešanu...
redzi, tu pats jau mēģini atbildēt uz savu jautājumu- ir sakars novada domei, arī tāds, ka kādiem 10 novada atbildīgajiem darbiniekiem mēneša laikā algās izmāksā ap 14 tūkstošiem latu, arī par to, ka kāds kaut ko palaidis garām, nogulējis, vai vispār uzskatījis, ka šāda novada nauda tāds štrunts vien ir kā dēl nav vērts pūlēties un ievērot likuma normas

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 14:44

hmmm

Kāds sakars te Bauskas novada domei? Ja Bauskas pils muzejs nav veicis saimniecisko darbību, tad tas arī atbild. Vai tad muzejs nav iestāde ar juridiskas personas statusu? Vismaz nodokļu maksātāja reģistrācijas Nr. tam ir - 90000045599. Bet muzejs nav reģistrēts kā PVN maksātājs, un tas nevar būt atskaitījis priekšnodokli. Visdrīzāk tur kaut kas nav kārtībā ar domes grāmatvedības vešanu...

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 14:08

Vai tagad nebūtu jālemj par izpilddirektores un administrācijas jurista atstādināšanu no amata , par nolaidību, kuras rezūltātā novadam izveidojušies finansiālie zaudējumi, tie tomēr nav 14 Ls. Citos meklē skabargu , bet pašiem dzelkšņi lien ārā! Un nevajag uzgrūst vainu citiem, ja esat paši ziepes savārijuši.

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 07:14

Jaunais BRENDS

Bauskas novads- MIESTS AR PAMUĻĶU VADĪBU!

pirms 7 gadiem, 2013.05.01 22:56

Vietējās ziņas