Pašvaldības paraksta akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» līgumu 2

Biržos Lietuvā piektdien, 6. martā, parakstīts sadarbības līgums par tūrisma akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» īstenošanu 2020. gadā.

Biržos tikās Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji, lai parakstītu tūrisma projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» sadarbības līgumu 2020. gadam. Akciju un tūrisma maršrutu jau ceturto gadu veido un organizē Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā, informē Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja.

Viņa skaidro, ka projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas-Lietuvas pierobežas reģionā un popularizēt apskates objektus un pasākumus.

Šogad akcija risināsies no 1. maija līdz 31. augustam. Aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem, gan klasesbiedriem. Visi objekti pieejami jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas.

Ceļotājiem svarīgu informāciju skaidro I. Turkupole-Zilpure: «Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa pašbilde). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam. Lejuplādējot mobilo aplikāciju – «Kaimini Zemgale», savu selfiju varēs pievienot turpat pie objekta vai arī vēlāk, kad pieejams internets.»

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz 1. septembrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas