Pašvaldības paraksta sadarbības līgumu ar uzņēmēju organizāciju 2

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales padomes sēdē 2. decembrī parakstīts sadarbības līgums ar Bauskas novada domi, informē pašvaldības pārstāve Zane Gorškova.

Sēde šonedēļ notika ražotnē «Iecavnieks&Co», un tās gaitā līgumu parakstījuši LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Kā vēsta Z. Gorškova, puses apņemas sadarboties, lai apmainītos ar informāciju un piesaistītu jaunus investorus uzņēmējdarbības attīstībai pašvaldības teritorijā.

Pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja Ilze Tijone uzsver, ka LTRK Zemgalē organizē Uzņēmēju dienas. «Kamera pašlaik uzņēmējdarbības veicināšanā ir laba partnere. Viņi rīko dažādus seminārus, pārsūta informāciju. Pašvaldībai viens no uzdevumiem ir veicināt uzņēmējdarbību. Šis ir viens no instrumentiem,» skaidro I. Tijone.

LTRK apņemas sniegt informāciju par potenciālajiem investoriem, informēt pašvaldību par izmaiņām normatīvajos aktos un LTRK darba kārtībā, kas skar uzņēmējus un uzņēmējdarbības sācējus, kā arī ziņot par informatīviem pasākumiem. Savukārt pašvaldība LTRK informāciju sniegs vietējiem uzņēmējiem, uzņēmējdarbības sācējiem, citiem interesentiem. Savukārt pašvaldība ziņos LTRK par novada uzņēmumiem, kam nepieciešama investoru piesaiste.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lagzdins

klausies tu labāk nekomentē , ja nezini ko komentēt

pirms 5 gadiem, 2015.12.03 20:14

Vietējās ziņas