Patriotiskajā pastaigā pa Bausku pieteikušās 80 komandas 5

«Covid» situācija ir mainījusi kultūras pasākumu norisi, kas ļāvis Bauskas kultūras centram šogad valsts svētkiem radīt alternatīvu – patriotisku izstaigāšanos pa Bausku «Kūkā 102 svecītes».

Rīt, 18. novembrī, no plkst. 10 līdz 20 dalībnieku komandas, izmantojot aplikāciju «LoQuiz» un karti dosies meklēt virtuālos pieturpunktus visā Bauskas teritorijā.

Bauskas kultūras centra kultūras menedžere Nadīna Gorškova atklāja, ka uz izstaigāšanos pieteikušās 80 komandas. «Atsaucība bija diezgan liela. Ikviens interesents līdz 15. novembrim pasākumam varēja pieteikties. Šodien visiem dalībniekiem nosūtīta informācija par gaidāmo rītdienas notikumu,» informē N. Gorškova, «dalībnieki var sākt no jebkuras vietas un doties meklēt 20 kontrolpunktus. Pie pieturpunktiem būs arī jautājumi par Latviju, Bausku.»

N. Gorškova atklāja, ka nav obligāti jādodas meklēt visus kontrolpunktus. Aktīvākie gājēji piedalīsies izlozē pēc notikuma. «Domāju, ka atradām labu pieeju, kā šos svētkus svinēt droši. Spēlei nepieciešamas vismaz 1,5 – 2 stundas laika,» teic kultūras menedžere. Viņa aicina pirms došanās izstaigāties sagatavot nepieciešamāko – uzlādēt mobilo telefonu, sagatavot karti, lejupielādēt aplikāciju un izvēlēties laikapstākļiem piemērotu apģērbu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Janka

Ārkārtējās situācijas dēļ valsts svētku – 18. novembra svinības šogad būs pieticīgas: atcelti gājieni, uguņošanas, svinīgie pasākumi un koncerti. Teju vai vienīgā iespēja, kā pašvaldības var iedzīvotājiem radīt svētku sajūtu, ir radīt neaizmirstamus noformējumus un svētku iluminācijas pilsētas laukumos, parkos un ielās. Jā, citur var, bet Bauskā nekā. Jāpārceļas uz Kuldīgu vai Ogri.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.18 08:29

Pjanka

Uz priekšu! Pārcelies! Ko gaidi un izgāz savu žulti te komentāros, cik slikti ir Bauskā?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.18 08:58

Besī

Besī ārā vienmēr šitie "cik viss ir slikti"!!!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.18 09:00

Ha

A nevajag Ogri, instalācijas tepat Iecavā. Galvenais auļotājs Bauskā varēja dzelzs rumaku nolikt Rimi laukuma un iluminēt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.18 12:27

Vietējās ziņas