Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patriotiskās kafejnīcu nedēļas atsaucība šogad bijusi krietni mazāka 6

Nedaudz vairāk kā piecdesmit interesentu februārī apmeklēja Bauskas patriotisko kafejnīcu nedēļu. Tradicionāli tā bija veltīta Igaunijas un Lietuvas neatkarības svētkiem, aicinot iedzīvotājus baudīt šo valstu nacionālos ēdienus.

Trešdien, 28. februārī, Bauskas tūrisma informācijas centrā (TIC) tika noskaidroti dāvanu karšu ieguvēji. Izlozē piedalījās Jānis Strazdiņš no atpūtas kompleksa «Miķelis», Ligita Boikova no viesu nama «Bērzkalni», kā arī Jolanta Jēkabsone no Bauskas motormuzeja.

Dāvanu karti maltītei kafejnīcā «Bērzkalni» ieguva Gaļina Bukovska, atpūtas kompleksā «Rožmalas» maltīti varēs ieturēt Rasma Māske. Baušķeniece Daina Mičule varēs doties pusdienās uz atpūtas kompleksu «Miķelis», bet Kristapu Kapenieku gaidīs kafejnīcā «Ozollāde» Rundāles pilī. Akcijā līdz ar ēstuvēm piedalījās arī Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle. Dāvanu karti Motormuzeja Rīgā apmeklējumam laimēja Artūrs Briedis.

Kopā šogad tika iesniegtas 56 dalībnieku vizītkartes. Jāteic gan, ka arī pērn izlozē piedalījās tikai 27 aizpildītās anketas, taču daudzās ēstuvēs apmeklētāji ieradās nobaudīt maltīti, izlozei savus datus neatstājot. Tomēr kopumā patriotiskās kafejnīcu nedēļas atsaucība šogad bijusi krietni mazāka. Bauskas TIC vadītāja I. Turkupole-Zilpure atzina, daudzus no kafejnīcu apmeklēšanas atturēja ēdienu komplekta cena – 15 eiro.

J. Strazdiņš pauda vēlmi akciju turpināt, taču domāt par jaunievedumiem. Komplektam no trim ēdieniem 15 eiro ir adekvāta cena, taču daudzi apmeklētāji izvēlējušies tikai pamatēdienu vai desertu. «Varbūt jāļauj piedalīties akcijā arī tiem, kas nobauda tikai vienu ēdienu, nevis visus trīs,» ierosināja J. Strazdiņš. Varētu būt arī variants, ka izlozes kuponu aizpilda par katriem akcijā iztērētajiem pieciem eiro. Arī tas vairotu ieinteresētību.

L. Boikova pauda, ka akcijai atvēlētā viena nedēļa bijusi pārāk mazs laiks. Lai informācija izplatītos, lai cilvēkus ieinteresētu, būtu vēlams akciju rīkot vismaz divu nedēļu garumā.

I. Turkupole-Zilpure aicināja padomāt, cik šāda izloze vispār ir nepieciešama. Daudzi iedzīvotāji akcijas laikā dodas nobaudīt ko neparastu, kas ikdienas ēdienkartē nav ieraugāms, vienalga, vai tas ir lietuviešu vai igauņu gaumē. Dalība izlozē daudziem nešķiet noteicošais. Sanākušie vienojās, ka novembrī, gaidot Latvijas Republikas simtgadi, Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa jāorganizē atkal. Taču ir jādomā par jauninājumiem. Jāizvirza kopēji kritēriji, taču cenu izvēle jāatstāj ēdinātāju ziņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hmm

lai četru cilvēku ģimene paēstu, neteiktu gan, ka lēti. Par šo pašu naudu šī pati ģimene kaut vai Aveņos var kārtīgi paēst vismaz divas reizes. Pasākums, godīgi sakot, tāds "sagrābstīts", nekāds un neko neizsakošs.

pirms gada, 2018.03.01 16:36

CT

4 kārtīgi paēst par 30 aveņos? ja tur otrais ir ap 8... kā jūs to panākat? 2 bērni ēd 'friškas'?

pirms gada, 2018.03.01 19:01

hehe

divi berni ed frishkas un vecaki skatas

pirms gada, 2018.03.01 19:08

hmm

nu, otrie tur ir pieklājīgi, tāpat kā Tavernā. Labi, ja visu var noēst, protams, ja kuņģis nav izstiepts kā cūkai

pirms gada, 2018.03.01 19:23

nu gan

Un negaršīgi.

pirms gada, 2018.03.01 21:22

CT

ā, 2 otrie uz četriem? tad jā.

pirms gada, 2018.03.01 23:37

Vietējās ziņas