Patversme «Mežavairogi» regulāri informē par noklīdušiem un atrastiem Bauskas un Vecumnieku novada suņiem 9

Dzīvnieku patversmes «Mežavairogi» darbinieki pagājušajā nedēļā publicēja informāciju par kādu ļoti novārgušu, mazu sunīti no Vecumniekiem. «Gribam iepazīties ar saimniekiem,» rakstīja patversmes pārstāvji.

Ieraksts dzīvnieku patversmes «Mežavairogi» kontā sociālā portāla «Facebook» lapā publicēts 27. februārī. Informācija daudzus uztrauca, daži pazina bildē redzamo suņuku un informēja, ka dzīvnieks līdz šim mitinājies kādā Vecumnieku mājā ar atklātu pagalmu. Saimnieks esot spējīgs rūpēties par suni, bet acīmredzot mājdzīvnieks viņu īpaši neinteresējot.

Komentētāji uzstāja, ka šāda attieksme pret dzīvniekiem jāsoda, bet patversmes pārstāvji atzina, ka tā nav viņu funkcija. Kāda komentētāja informēja, ka viņa labprāt pieņemtu sunīti savā mājā. Izskatās, ka nelaimīgais stāsts varētu noslēgties ar laimīgām beigām.

Dzīvnieku patversme «Mežavairogi» savā «Facebook» kontā regulāri publicē informāciju par noklīdušiem un atrastiem Bauskas un Vecumnieku novada suņiem, jo ar šo novadu pašvaldībām tai noslēgti sadarbības līgumi. Tiek meklēti jauni saimnieki gan klaiņojošiem, gan pamestiem dzīvniekiem. Patversmes darbinieki informē arī par atrastiem mirušiem dzīvniekiem. Viņu uzstādījums šādos gadījumos – lai saimnieki apzinās, ka mīluļus mājās nesagaidīs. Ir arī cita veida informācija –, piemēram, par kriminālprocesu un notikumu gaitu saistībā ar diviem Stafordšīras terjeriem, kurus atrada ārkārtīgi nobadinātus. Vienu suni glābt neizdevās, otrs pašlaik atlabst. Diemžēl ne visi šādi stāsti beidzas laimīgi.

Patversmes darbu var iepazīt mājaslapā mezavairogi.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

priekam nebūtu gala

ja pašvaldības policija ne vien suņus, bet arī kaķus iemācītos noķert

pirms gada, 2019.03.02 17:05

jā,

te pārsvarā ir tie, kuri saka- mans kaķītis jau nekakā, pareizi, viņs kakā kaimiņa smilšu kastē...

pirms gada, 2019.03.03 10:04

Es

Kaķi patversmē arī nonāk, tikai pēc kastrēšanas/ sterilizēšanas tos laiž atpakaļ ierastajā vidē. Kaķīši var klaiņot apkārt. :)

pirms gada, 2019.03.04 08:53

tev

kas ir tā "ierastā vide"? Ja Indijā savvaļā klejo govis, tad Latvija jau labu laiku kā padarīta par savvaļas kaķu lielvalsti, un tas tikai aptaurētu cilvēku dēļ, kas mājas kaķim atvēlējuši savvaļas dzīvnieka "godu"

pirms gada, 2019.03.04 15:01

runcis

Vecumnieku kārtībnieki to vien dara kā suņus un manas kaķenes izķer

pirms gada, 2019.03.02 18:54

barboss

Mežvairogi ir aktīvi tikai pēdējās divas nedēļas, kad uzrāvās uz savām afērām. Nez vai kāds tajās milglubildē savu suni varēja agrāk atpazīt, bet tagad nu taisa skaistus stāstus un bildē skaistus foto. Nodevīgie liekuļi. Dzīvnieku nīdēji un naudas vācēji.

pirms gada, 2019.03.04 15:57

plašajai sirdij

varēji atstāt savu kontaktinformāciju, ja tev papīri kārtībā, turpmāk visus pamestos dzīvniekus vedīsim pie tevis

pirms gada, 2019.03.04 17:08

tas plašajai sirdij?

Tas komentārs ir no Mežavairogiem?

pirms gada, 2019.03.04 21:18

Bēdīgi

Naudas kāšanas kantoris, tur dzīvnieki nevienam neinteresē, ka tik kādu suni savākt un pieprasīt naudu īpašniekiem.

pirms gada, 2019.03.08 09:50

Vietējās ziņas