Pavasarī remontēs Skaistkalnes ceļu 5

Valsts reģionālā autoceļa Ķekava –Skaistkalne posma no Bārbeles līdz Lietuvas robežai pārbūves darbus varbūt sāks nākamā gada pavasarī, portālu informēja valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) speciālists Voldemārs Šķēle.

Būvdarbu iepirkums šim ceļa posmam izsludināts 26. oktobrī. Pēc šī datuma iepirkuma dokumentācijā veikti būtiski grozījumi. Tādēļ piedāvājumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 22. decembrim. Tad arī notiks piedāvājumu atvēršana. Ņemot vērā Ziemassvētku brīvdienas, dokumentu izvērtēšanu, visticamāk, sāks tikai nākamgad.

«Ja pēc konkursa rezultātu pasludināšanas tie netiks apstrīdēti, tad ir visas iespējas sākt būvdarbus līdz ar sezonas sākumu nākamajā pavasarī,» skaidro V. Šķēle.

Šī gada jūlijā LVC komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka tuvākajā laikā notiks iepirkums. Būvdarbu sākšana tika solīta rudenī, taču, visticamāk, tie sāksies tikai nākamgad. Sašutumu par tik gausu valsts iestāžu darbu vasarā pauda Skaistkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Ineta Skustā: «Tas nav normāli, jo tiek bremzēta ekonomiskā attīstība. Kārtējo reizi nojūk mūsu iedzīvotāju, uzņēmēju plāni.»

2013. gada aprīlī apskatīt Skaistkalnes–Bārbeles ceļu ieradās trīs Saeimas deputāti – Jānis Ozoliņš no Reformu partijas, kā arī Nacionālās apvienības pārstāvji Imants Parādnieks un Vineta Poriņa. Vairākās vietās apskatot brauktuvi, viņi secināja, ka tā ir kritiskā stāvoklī. Tā paša gada pavasarī Skaistkalnes puses iedzīvotāji solīja bloķēt ceļu, ja steidzami nesāks brauktuves remontu. Pie iedzīvotājiem steigšus ieradās LVC vietējās amatpersonas, kas solīja meklēt papildu finansējumu ceļa sakārtošanai. Taču tālāk par solījumiem nav tikts. Pašlaik LVC sola remontu sākt nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Varbūt

Man patīk vārds teksta sākuma daļā - "varbūt"!

pirms 5 gadiem, 2015.11.24 09:29

skaistkalniete

to likvidējama vienība
vecas un nepatiesas ziņas, cauri Skaistkalnei regulāri vairākas reizes dienā brauc baļķvedēji, mašinas, kuras pārvadā smiltis un granti, piena mašīnas no Lietuvas, tūristu autobusi, militarās kolonnas ( ari vakar tieši tāda iebrauca Latvijā militārās policijas pavadībā), vasarā lietuvieši nepārtrauktā straumē plūst uz Jūrmalu un atpakaļ, tā kā viss ar Skaistkalni ir kārtībā!

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 11:20

Vietējās ziņas