Pēc pakaļdzīšanās aiztur Bērzkalnu autoservisa apzadzējus 7

Bauskas novada Īslīces pagasta Bērzkalnos 16. aprīlī pirms plkst. 13 no kāda autoservisa telpām garnadži nozaga vairāk nekā 1500 eiro, portālu informēja Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Pateicoties aculiecinieka vērībai, policijai izdevās aizturēt vienu no automašīnām, kurā atradās trīs vīrieši. Aculiecinieks, manot ko aizdomīgu, proti, iespējamu zādzību, sāka sekot «Mercedes Benz» automobilim un vienlaikus arī paziņoja policijai. Likumsargi apturēja automašīnu, tika aizturēti trīs vīrieši, kas tajā atradās. Nauda tika atgūta, turklāt novērsta cita potenciālā zādzība.

Aizdomās turētā statuss piemērots vienai personai – Lietuvas pilsonim. Ir nostiprināti pierādījumi. Viņam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Policija ir nodevusi šo kriminālprocesu Bauskas rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai pret šo personu – Lietuvas pilsoni.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Vietējais

Pēdējā laikā, Bauskā un rajonā, pārāk daudz noziegumus sāk paveikt lietuvieši

pirms gada, 2019.05.05 10:39

no laukiem

Kamēr lietuvieši šeit jutīsies kā savās mājās, un mēs neko sev apkārt negribēsim redzēt, nekas nemainīsies. tikai pateicoties aculiecinieka uzņēmībai - broļuka dabūs pa mizu. Kad sāksim kaimiņš pieskatīt kaimiņu, ja tā var teikt, un padzenāt ,,broļukas,, , viņi sapratīs ka nevar te izvērsties..

pirms gada, 2019.05.05 22:22

arī lauķis

Nav teikts, ka broļukas dabūs pa mizu. Kā parasti - "" piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu"". Ko tas nozīmē? Tas nozīmē to - ej un zodz tālāk vai arī laidies prom.
Leiti vajadzēja iebāzt būrī un sarunāt ar tiem, kas tur atrodas, lai leitim tā riktīgi saburza purnu un pasaka, ka te nav ko meklēt.

pirms gada, 2019.05.06 07:52

Ar lauķis

pa purnu jau leitis startā dabuja

pirms gada, 2019.05.07 20:34

Xp

Ja tas ir tas gadījums par kuru man teica tad divi atrāvās un trešais leitis pats padevās! Un tikai tad sašņorēja šos .

pirms gada, 2019.05.07 22:11

Raimonds

Vislabākais policists ir ķēniņu gatis, bračku arī tūlīt svarā sasniegs, vienkārši izcils.

pirms gada, 2019.05.12 18:30

Vietējās ziņas