Pēc trīs dienu dzēšanas darbiem likvidēts meža ugunsgrēks Iecavas novadā 1

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 2. jūlija plkst. 6.30 līdz 3. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu informēja Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Otrdien, 2. jūlijā, visu dienu turpinājās meža ugunsgrēka dzēšanas darbi Iecavas novada «Jaunsuneļos». Ugunsgrēka dzēšanas darbus veica Valsts meža dienests kopā ar VUGD Iecavas ugunsdzēsējiem-glābējiem. Dzēšanas darbus apgrūtināja lielais vējš, kas veicināja ugunsgrēka izplatīšanos, un biezais kūdras slānis mežā, kā rezultātā gruzdēšana notika dziļā slānī. Kopējā degšanas platība bija 2,4 hektāri. Dzēšanas darbi norisinājās trīs dienas.

Kā «Bauskas Dzīve» uzzināja no Zemgales virsmežniecības virsmežziņa Jāņa Gravas, vakar, 2. jūlijā, plkst. 18.40 ugunsgrēks Iecavas novada «Jaunsuneļos» ir likvidēts. Pašlaik vairs gruzdēšana nenotiek. Liesmas skārušas 2,47 hektārus – jaunaudzi un lielo mežu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

smiekliņs

nu jau pēc 3 x 3 dienu dzeršanas nedarbiem nākas lasīt vēl vienu un to pašu par dzēšanas varoņdarbu

pirms gada, 2019.07.13 12:58

Vietējās ziņas