Pēdējā mājsēdes vakarā šoferis Svitenes pagastā bēg no policistiem un iebrauc upē

Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadītas pēdējās mājsēdes dienas, kad likumsargi veica pastiprinātus kontroles pasākumus, uzraugot, lai personas nepārvietojas ārpus dzīvesvietas pēc pulksten 20. Un tieši pēdējā komandantstundas vakarā, 14. novembrī, kāds autovadītājs, pārkāpjot noteikumus, nokļuva nelaimē.

Svētdien, 14. novembrī, likumsargi Bauskas novada Svitenes pagastā pēc pulksten 20 pamanīja «Peugeot» markas automašīnu un deva norādījumus apturēt transportlīdzekli. Tomēr autovadītājs neapstājās, sāka bēgšanu un pēc neilga laika iebrauca Svitenes upē.

Notikuma vietā policisti aizturēja 1989. gadā dzimušu vīrieti un 1986. gadā dzimušu sievieti, kuri aizdomās par atrašanos narkotisko vai psihotropo vielu iespaidā tika nogādāti ekspertīžu veikšanai medicīnas iestādē. Tāpat pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka automašīnas vadītājs ir sēdies pie stūres bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir sākti seši administratīvie pārkāpumu procesi.

Par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu vīrietim un sievietei katram piemērots naudas sods 1000 eiro apmērā. Turklāt vēl tiks lemts soda apmērs par bēgšanu un automašīnas stūrēšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī tiek gaidīti narkotisko vielu ekspertīžu rezultāti no ārstniecības iestādes, informē Krista Andersone, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste.

Lai mazinātu «Covid-19» infekcijas izplatību, no 15. novembra līdz 2022. gada 11. janvārim stājušies spēkā jauni ierobežojumi. Daļa no pakalpojumiem pieejami ar sadarbspējīgu sertifikātu, plašāka informācija par jaunajiem drošības pasākumiem: https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/ka-drosi-rikoties/covid-19-izplatibas-ierobezosanas-pasakumi.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, iecietīgiem, jo, tikai visiem kopā ievērojot noteiktos drošības pasākumus, varēsim atgriezties normālā ikdienā, uzsver K. Andersone.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas