Pelni plastmasas spainī izraisa ugunsgrēku Vecsaulē

26. martā plkst. 19.08 Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Bauskas novada Vecsaules pagastu, kur dzīvojamajā mājā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka pusotrstāva dzīvojamās mājas priekšnamā deg sadzīves mantas 10 m2 platībā.

Mājas saimniece bija evakuējusies vēl pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās. Visticamāk, ugunsgrēks izcēlās, jo saimniece pelnus no krāsns bija iebērusi plastmasas spainī un to novietojusi priekšnamā. Tā kā pelni vēl nebija pilnībā atdzisuši, spainis sāka kust, dūmot un aizdegās. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 19.52. Tajos piedalījās seši ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām, informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 26. marta plkst. 6.30 līdz 27. marta plkst. 6.30, VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un sešus uz glābšanas darbiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas