Piedāvā koncertu augstā mākslinieciskā kvalitātē

Brāļu Jāņa un Ata Auzānu vadītajam «Slavenajam Jersikas orķestrim» ir kāda īpaša pazīme – augsti profesionāls muzikālais sniegums kvalitatīvā tehniskā izpildījumā.

Šo atziņu vairākkārt nācās dzirdēt pēc kolektīva koncerta Bauskā 2013. gada novembrī. Nav noslēpums, ka Bauskas kultūras centra lielajā zālē sabalansēt vokālo sniegumu ar mūziķu spēli nav viegli. «Slavenajam Jersikas orķestrim» tas izdodas, jo koncerta apskaņošanu veic Jāņa Auzāna vadītā SIA «Sound Systems».

Koncertā, kas Bauskas kultūras centrā notiks piektdien, 24. aprīlī, «Slavenais Jersikas orķestris» sola tādu pašu muzikālo kvalitāti. J. Auzāns «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka jaunā programma tapusi ilgāk nekā divus gadus: «Laiks aizvadīts lietderīgi. Radīts Latvijas mūzikā neredzēts žanrs, samiksējot elektrosvingu, balkānu motīvus un latviešu tautas mūziku. Pievienots latgaliešu dzīvesprieks un enerģētika. Orķestris jau paspējis pierādīt sevi ārpus Latvijas, saņemot daudz komplimentu koncertā Latvijas vēstniecībā Maskavā. Mums tas bija nozīmīgs atskaites punkts turpmākajam darbam.»

Orķestra būtiska vērtība ir plašais mūziķu sastāvs. Tas ir īpašs, jo ģitāru, kontrabasu un sitamos instrumentus spēlē meitenes. Orķestra sastāvā ir seši solisti, kuri spēj sniegt pārliecinošu dažādību izpildījumā un noskaņās. Programmā ir gan jaunrade, gan Latvijā un pasaulē populāri skaņdarbi. Tie speciāli aranžēti orķestrim, mūziķi tos izpilda latviešu valodā. Tās ir kompozīcijas «Vakarā», «Labi nav», «Draugs nejautā», kā arī daudzas citas dziesmas


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas