Piedzīvojumu orientēšanās spēle «Roadgames» septembrī notiks Zemgalē

«Draugiem Group» zīmola «Roadgames» rudens spēle notiks 5.septembrī Zemgalē, aptverot  Bauskas, Iecavas, Vecumnieku, Dobeles, Jelgavas un Ozolnieku novadus, portālu informēja rīkotāju pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Viņš pastāstīja, ka spēles koncepta pamatā ir lietotne ar ģeolokācijas uzdevumiem, kurus izpildīt var, atrodoties reālajā vidē. Ar savu komandu, ne vairāk kā piecu cilvēku sastāvā vienā automašīnā, spēles dalībnieki dosies iepazīt populārākās un līdz šim neredzētas vietas Zemgalē.

«Ceļošanas ierobežojumi Covid-19 laikā ir devuši pozitīvu grūdienu Latvijas iekšējā tūrisma industrijā, un arī mēs gribam palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem apceļot savu valsti, iespējams, citādāk kā līdz šim. Jau šobrīd Zemgales spēlei ir reģistrējušies vairāk nekā 1000 dalībnieku, kuriem var pievienoties neierobežots skaits citu, kuriem interesē ceļošana, prāta spēles un līdz šim neredzētu vietu iepazīšana un izpētīšana,» atklāja «Roadgames» vadītāja Liene Grenevica.

Spēles uzdevumi lietotnē tiek atklāti starta dienā pulksten 10. Komandām, startējot no jebkuras vietas, ir jāizplāno maršruts, lai septiņu stundu laikā savāktu pēc iespējas vairāk punktu. Spēles uzdevumi veidoti tā, lai spēles dalībnieku komandām, ievērojot epidemioloģiskos norādījumus, reālā vidē nav jātiekas vai, nonākot vienos un tajos pašos spēles uzdevumos, savstarpēja mijiedarbība nenotiek. Tāpat arī saziņa un apbalvošana notiek virtuālajā vidē.

Lai piedalītos spēlē, ir jāreģistrējas un jāizveido komanda. Katram komandas dalībniekam nepieciešams lejupielādēt «Roadgames» aplikāciju, lai varētu piedalīties spēlē. Uzsākt spēli var no jebkuras vietas, rezultātus un spēlētāju topu pēc spēles beigām varēs redzēt lietotnē.

Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – lietotnes kartē atzīmēto dārgumu vākšana, dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu atpazīšana reālajā vidē pēc fotogrāfijas, kartē slēpto punktu meklēšana un citi. «Roadgames» spēlētājiem ir jāievēro satiksmes noteikumi, kam organizatori sekos līdzi tiešsaistē, izmantojot lietotnē iestrādātos GPS braukšanas ātruma mērījumus.

Līdz šim «Roadgames» sacensības notikušas Kurzemē, Vidzemē, Rīgas centrā, Āgenskalnā, Ķīpsalā un Brasā, kā arī sadarbībā ar Ziedoņa muzeju izspēlēta spēle "Ziedonis.Barons.Tautasdziesma".

Reģistrēties Zemgales spēlei un aplūkot iepriekšējo spēļu norisi un rezultātus var spēles lapā https://www.roadgames.lv/lv/event/zemgale-2020 

Detalizēti noteikumi un reģistrēšanās spēlei notiek vietnē www.roadgames.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas