Piektajā Koku dienā gaida daudz dalībnieku

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā 23. aprīlī notiks jau piektā ikgadējā Koku diena, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja zaļo projektu koordinatore pedagoģe Velga Ērgle.

Kopumā šogad Dzimtmisā gaida vairāk nekā 15 komandas no visas Latvijas, kas rādīs zināšanas par kokiem un mežu, sacentīsies atjautībā un veiklībā uzdevumos, kas saistīti ar zaļo dzīvesveidu.

Koku dienā piedalīsies Iecavas internātpamatskolas, Vecumnieku novada Misas vidusskolas, kā arī Rīgas un Kurzemes skolu vienības. Savus audzēkņus uz Dzimtmisu plāno vest Bauskas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas pedagoģe Solvita Lauzēja.

«Uzdevumi šogad būs jau zināmajā formātā, bet ar jauniem knifiem,» atklāj V. Ērgle. Tos gatavojuši un vadīs gan Dzimtmisas skolas pedagogi, gan aktīvākie zaļās izglītības programmu dalībnieki skolēni. Vienā pieturas punktā jauniešiem uzdevumu dos Meža konsultāciju pakalpojumu centra speciāliste iecavniece Rita Daščiora.

Jau vēstīts, ka Koku dienas tradīciju Dzimtmisā iedibināja kā daļu no ekoskolas izglītības programmas. Skolas audzēkņi ar pedagogiem piedalās arī «Mammadaba meistarklasē» un citās zaļās izglītības norisēs. Skolai ir Zaļais karogs, vienu gadu tā bijusi «Mammadaba vēstniecība».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas