Piektdien Bauskas Motormuzejā atklās izstādi «Latvijas armija fotogrāfijās» 1

Piektdien, 15. novembrī, pulksten 18 Rīgas Motormuzeja filiāle Bauskā aicina interesentus uz Nacionālo bruņoto spēku (NBS) fotoizstādes «Latvijas armija fotogrāfijās» atklāšanu, kas veidota par godu Latvijas armijas simtgadei, portālu informēja muzeja pārstāvis Rolands Rumba.

Viņš paskaidroja, ka Bauskas Motormuzejā apskatāmie Otrā pasaules kara transportlīdzekļi, noformējums un gidu stāstījums palīdzēs labāk izprast nenovērtējamo Nacionālo bruņoto spēku nozīmi Latvijas izveidē neatkarības kara laikā un Latvijas pastāvēšanā šodien.

Savukārt foto izstādē parādīti mūsdienu karavīri mākslinieciskā veidā caur fotokameras objektīvu, ļaujot apmeklētājam pievērst uzmanību karavīram tuvplānā vissīkākajās detaļās.

NBS fotoizstāde «Latvijas armija fotogrāfijās» ir veltīta Neatkarības kara un Latvijas armijas 100. gadadienai. Fotoizstādē atspoguļota Latvijas bruņoto spēku kaujas spēju attīstība un gatavība aizsargāt Latviju.

Izstādi veido 50 fotogrāfijas, kas uzņemtas laikā no 2015. līdz 2019.gadam, un tajās redzami Nacionālo bruņoto spēku karavīri un militārā tehnika mācībās, kā arī ikdienā dažādos publiskos pasākumos. Izstādes fotogrāfiju autori ir Aizsardzības ministrijas fotogrāfi virsseržants Gatis Indrēvics, seržants Ēriks Kukutis, Gatis Dieziņš un Armīns Janiks.

Izstāde «Latvijas armija fotogrāfijās» Bauskas Motormuzejā būs atvērta līdz 2020. gada 20. aprīlim. Vairāk informācijas par muzeja apmeklējumu pieejama mājaslapā: http://www.motormuzejs.lv/Bauskas Motormuzejs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bauskas Motormuzejs

http://www.motormuzejs.lv/index.php/apmekle-muzeju-ba

pirms gada, 2019.11.14 16:39

Vietējās ziņas