Piektdien Latvijas Radio raidīs no Bauskas 11

Piektdien, 11. oktobrī, Latvijas Radio 1 raidījumi «Krustpunktā» un «Ģimenes studija» izbraukuma tiešraidē nu pusvieniem līdz trijiem pēcpusdienā raidīs no Bauskas Rātsnama, lai runātu par reģionā aktuālajiem jautājumiem un klātienē tiktos ar saviem klausītajiem, portālu informēja Latvijas Radio pārstāve Indra Zomerovska.

Viņa aicina iedzīvotājus apmeklēt radījuma „Krustpunktā”  tiešraidi no pulksten 12:30 – 14, kurā nozares eksperti žurnālistes Māras Jansones vadītajā diskusijā runās par slimnīcu reformu un medicīnisko pakalpojumu pieejamību reģionā.

«Bauskas reģions jau reiz ir piedzīvojis pamatīgas reformas medicīnas jomā. Pašlaik esam jaunu pārmaiņu priekšā, tāpēc vēlamies izprast, kādas novitātes ikdienas dzīvē ir nesušas iepriekšējās izmaiņas un kā nozares profesionāļi un iedzīvotāji vērtē pašreizējo situāciju ar medicīnas pakalpojumu pieejamību reģionā,»  par raidījuma diskusiju stāsta  producente Evija Unāma.

Viņa atklāja, ka diskusijā piedalīsies Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītājs Dmitrijs Sergejevs, Bauskas slimnīcas vadītāja Mirdza Brazovska, Lauku ģimenes ārstu asociācijas pārstāve Ilze Kukute, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs.

Lai ieskicētu plašāku reģionā aktuālo jautājumu loku, «Brīvajā mikrofonā» Latvijas radio 1 žurnālists un raidījuma «Krustpunktā» vadītājs Aidis Tomsons sarunāsies ar laikraksta «Bauskas Dzīve» galveno redaktori Anitu Rozentāli. Kopā ar klātesošajiem Bauskas iedzīvotajiem tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kā valdība pieņemtie lēmumi atsaucas uz reģionu un ar kādiem izaicinājumiem saskaras Bauskas novada iedzīvotāji.

Savukārt «Ģimenes studijā» no plkst. 14:05 – 15  raidījuma vadītājas Agnese Linka un Mairita Znotiņa vadīs diskusiju par to, kāds ir reģiona kultūras iestāžu piedāvājums bērnu auditorijai, vai tas atbilst mūsdienu bērnu interesēm un uztveres īpatnībām. Tāpat tiks skaidrots ar kādiem izaicinājumiem saskaras Latvijā zināmākie muzeji, lai kvalitatīvi piesaistītu ģimeņu un bērnu auditoriju. Raidījumā viesosies muzeoloğe Agnese Neija, skolniece un blogere Agate Balode, kura raksta recenzijas par muzejiem, keramiķe Laima Grigone, Rundāles pils muzeja direktore Laura Lūse, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izglītības programmu un izstādes «Kurš kuram draugs» kuratore Laura Dravniece un Bauskas pils muzeja pedagoģe Ilona Ozola.

Lai  nodrošinātu daudzveidīgāku informāciju par notikumiem un procesiem Latvijas reģionos un veicinātu plašāku auditorijas iesaisti, Latvijas Radio regulāri organizē reģionālās tiešraides. Šī gada aprīlī Latvijas Radio 1 abi minētie raidījumi viesojās Līvānos, jūlijā raidījumi «Krustpunktā» un «Kultūras Rondo» pabija Ventspilī, savukārt augustā raidījumi «Kā labāk dzīvot?» un «Krustpunktā» raidīja no Valmieras.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

udis

Smiekligi. Es Latvijas radio 1 Bauskaa uztvert nevaru.

pirms gada, 2019.10.10 12:16

pensionare

ZEL,KA TAS NAV TELEVIZIJA REDZAMS''KRUSTPUNKTA'' PARRAIDE.
VAI TAS KAS TRUKST TE BAUSKA BUS AR KAUTKO AIZSTATS VAI KADS DZIRDES MUSU NOPUTAS.

pirms gada, 2019.10.10 13:53

opcija

Nospiediet COPS LOCK.

pirms gada, 2019.10.10 15:15

Aija

ģimenes studija varēja pieaicināt uz sarunu mūsu spožo deputātu pāri A. Kursīti un A. Novicki , lai pastāsta Bauskas novada ļaudīm par ģimenes vērtībām, viņu pirmērs, noteikti, daudziem būtu pamācošs. Pirms vēlēšanām, tieši, par šo tēmu daudz runāja, nu , lai padalās pieredzē, daudzi, var būt , aizdomāsies.

pirms gada, 2019.10.11 09:15

Arnolds

Par laimīgu lai sevi sauc, kas nepiekauts no Bauskas brauc.

pirms gada, 2019.10.11 12:39

tiešraides klausītājs

Nu noklausījos.Nu un.Daktere Kukute izteica novada iedzīvotāju sāpi.Kuru tas interesē.Bija raidījums,bet kāds no tā labums.Ne jau tāpēc kas mainīsies uz labo pusi.

pirms gada, 2019.10.11 20:11

???

Un kāpēc netika apcilāta Bauskas novada galvenā tēma "sporta halle, kā instruments nodokļu naudas izzagšanas plānā"

pirms gada, 2019.10.11 21:18

Vietējās ziņas