Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir Bauskas novada domes apbalvojumus 2

Bauskas novada domes 25. jūlija sēdē deputāti nobalsoja par vairāku pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu. Ieteikumus par personu apbalvošanu bija izvērtējusi apbalvojumu piešķiršanas padome.

Pašvaldības apbalvojumu «Mūža ieguldījums» nolemts piešķirt valsts akciju sabiedrības «Latvijas gāze» (LG) Bauskas iecirkņa bijušajam vadītājam Aivaram Bērziņam.  LG rosināja apbalvot A. Bērziņu par ilggadēju, godprātīgu un izcilu darbu Bauskas novada labā un sakarā ar nozīmīgu darba jubileju.

Apbalvojums «Mūža ieguldījums» piešķirts arī SIA «Tehnika laukiem» valdes loceklim Antonam Mašalam par ilggadēju darbu lauksaimniecības nozares attīstībā Bauskas novadā un sakarā ar nozīmīgu dzīves un darba jubileju. Pieteikumu apbalvošanai iesniegusi zemnieku saimniecība «Krasti».

Pašvaldības apbalvojums «Bauskas novada Goda pilsonis» piešķirts aktierim Uldim Dumpim par Bauskas novada vārda popularizēšanu un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju. Pieteikumu bija sagatavojusi Bauskas centrālā bibliotēka, kā arī privātpersona Irma Bušmane. Šāds pats apbalvojums piešķirts restauratoram Milošam Gavendam. Kultūras vēstures biedrība «Galms» rosināja apbalvot M. Gavendu par ilggadēju darbu un izcilu veikumu Bauskas novada kultūrvēsturisko objektu restaurācijā un attīstībā.

Deputāti nobalsoja arī par apbalvojuma «Goda raksts» piešķiršanu Vecsaules pamatskolas direktoram Egonam Brazauskim. Uzteikts viņa ieguldījums jaunatnes audzināšanā, kā arī paveiktais sabiedrības labā. Goda raksts par ilggadēju darbu un ieguldījumu sporta attīstībā Bauskas novadā un Latvijā piešķirts Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktorei Birutai Grantiņai.

Par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu un ieguldījumu izglītībā un sabiedrības integrācijā Bauskas novadā un Latvijā «Goda raksts» piešķirts Bauskas 2. vidusskolas direktorei Verai Grigorjevai. Deputāti arī atbalstīja Bauskas 2. vidusskolas pedagogu ieteikumi virzīt V. Grigorjevas kandidatūru apbalvošanai ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Naudas balvu 500 latu vērtībā deputāti piešķīra Vecsaules pamatskolai par ieguldījumu un izciliem nopelniem izglītības darbā, kā arī gaidot Vecsaules pamatskolas 160 gadu jubileju.

Ar pašvaldības apbalvojumu «Atzinības raksts» apbalvota Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe par godprātīgu darbu Bauskas sākumskolā un augstiem sasniegumiem skolas akreditācijā. SIA «RDD» īpašnieks Ainārs Pastors saņems apbalvojumu «Atzinības raksts» par godprātīgu darbu Bauskas novada pilsētvides un tūrisma attīstības veicināšanā. Par ieguldīto darbu audzēkņu veselīga dzīves veida stiprināšanā un personības veidošanā, skolas tradīciju iedzīvināšanā «Atzinības raksts» piešķirts Codes pamatskolas sporta skolotājai Lindai Jakutāvičai. Šīs pašas skolas pedagoģei Mairitai Ostrovskai «Atzinības raksts» tika piešķirts par ieguldīto darbu izglītojamo personības vispusīgā attīstībā un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju.

Apbalvojumus pasniegs novada svētkos 3. augustā Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tēvs Tuks

Nu gan riktīgi, tai direktorītei Tris zvaiggžņu ordeņa vietā, Latvijas vēstures grāmatu, lai viņas vadītās skolas skolnieki 9. maijā nestaigātu uz krievu okupantu kapiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 07:44

Vietējās ziņas