Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķirti novada apbalvojumi 5

Par sasniegumiem darbā un sabiedriskajām aktivitātēm vairākiem Bauskas novada iedzīvotājiem piešķirti pašvaldības apbalvojumi, portālu informē Apbalvojumu piešķiršanas padomes priekšsēdētājs Guntis Liepa.

Pašvaldības apbalvojums «Atzinības raksts» par godprātīgu un radošu pedagoģisko darbu un sasniegumiem izglītībā piešķirts skolotājai Vairai Dundurei.

Par profesionālu un radošu pedagoģisko darbu bibliotēkas attīstībā un audzēkņu skatuves runas izkopšanā – skolotājai Ingai Briedei. Pensionētajai skolotājai Aijai Slavītei – par veiksmīgu, radošu darbu izglītības sistēmas pilnveidē, kā arī bērnu un jauniešu izglītošanā. Sarmītei Vaivarei par ilggadēju, profesionālu darbu un latviešu tautas tradīciju izkopšanu un popularizēšanu.

Par ieguldījumu Ceraukstes bibliotēkas kā kultūras un informācijas centra attīstībā apbalvota bibliotekāre Valentīna Tarvida. Deju pedagoģei Lidijai Dāvidei – par sporta deju popularizēšanu un ieguldīto darbu studijas «Relax» izveidošanā un attīstībā.

Pašvaldības apbalvojums «Pateicības raksts» par apzinīgu un radošu darbu skolas tehniskās darbības nodrošināšanā piešķirts Bauskas pilsētas pamatskolas darbiniekam Jānim Apsem. Par godprātīgu un profesionālu darbu un jauno pavāru audzināšanu to saņems Lena Dēliņa. Par godprātīgu un rūpīgu darbu Bauskas vecpilsētas labiekārtošanā un uzturēšanā apbalvojums piešķirts baušķeniecei Edītei Auziņai.

Pateicības raksti par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai LEADER finansēto projektu ieviešanu piešķirti Bauskas novada iedzīvotājiem Pēterim Neikšānam, Terēzijai Lasmanei, Arvīdam Āboliņam un Velgai Marčenkovai.

Tādu pašu apbalvojumu par Nīderlandes fonda «Koninklijke Nederlandesche Heidemaatschappij» finansētā projektu konkursa «Iedzīvotāji veido savu vidi 2013» atbalstīto projektu ieviešanu saņems novada iedzīvotāji Lana Deņisova, Linda Tijone, Ivars Brazausks, Edvīns Griba, Janīna Millere, Inita Gilberte, Jana Kļaviņa, Ieva Bronko-Pastore, Antra Baltgalve, Ļubova Brahmane, Inga Bernāte, Maira Kalada, Ruta Trakima, Anatolijs Kazačenko, Sigita Matulēna, Kārlis Černajs, Ligita Adamoviča, Sanita Behmane-Baibakova un Edgars Zīverss.

Par ieguldījumu XXV Dziesmu un deju svētku norisē ar Pateicības rakstiem apbalvotas kultūras darbinieces Evita Vanaga, Solvita Rotberga, Elīna Platā, Madara Gasūne, Dārta Kataņenko un Sintija Andersone.

«Bauskas Dzīve» jau ziņoja, ka oktobra sēdē deputāti nobalsoja arī par Godarakstu piešķiršanu Indrai Liepai, Aldonai Sormulei un Mudītei Strazdiņai.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Biedrība

LEADER projektus realizē arī citi iniciatori, ne tikai iepriekš nosauktie. Kā ar apbalvojumu viņiem?

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 11:47

Larisa

Priecājos ka nav aizmirsti mūsu pedagogi, sevišķi priecājos par Sarmīti Vaivari, lieliska skolotāja ,mīļš cilvēks !
apsveicu!

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 19:35

Vietējās ziņas