Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilnveido e-prasmes bibliotēkā!

Latvijā un mūspuses novados no 24. līdz 30. martam notiks «Eiropas E-prasmju nedēļa 2014», kuras laikā uzmanība tiks pievērsta jauniešiem, bezdarbniekiem, darba meklētājiem un viņu karjeras iespējām saistībā ar e-prasmēm un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumiem uzņēmumiem, īpaši mazajiem un mikro uzņēmumiem. E-prasmju nedēļa Latvijā tiks organizēta Eiropas kampaņā «E-Skills for Jobs 2014». 2014. gads Eiropā noteikts par e-prasmju gadu. Kampaņā piedalīsies daudzas organizācijas, iestādes, to skaitā arī bibliotēkas.

Dažādi pasākumi E-prasmju nedēļā norisināsies arī Bauskas Centrālajā bibliotēkā (CB). Pirmdien, 24. martā, plkst. 15 notiks izglītojošs pasākums «E-pakalpojumi jaunā kvalitātē», kurā būs pieejama plaša informācija par to, kā ērti lietot e-parakstu, par Veselības inspekcijas e-pakalpojumiem, par aktualitātēm vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā latvija.lv un cita noderīga informācija.

E-vide piedāvā lieliskas iespējas arī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un mikro uzņēmumiem, – to izaugsmei un efektīvai vadīšanai. Par aktuālajiem e-pakalpojumiem uzņēmējdarbības jomā tiks stāstīts pasākumā «Pieejamie pakalpojumi uzņēmējiem e-vidē», kas notiks 26. martā plkst. 10. Uzņēmējiem varētu būt saistoši uzzināt par Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta piedāvājumiem, par darba vides riska interaktīvo novērtēšanu tiešsaistē utt.

Lai mazinātu digitālo plaisu sabiedrībā, Bauskas Centrālajā bibliotēkā 25., 26., un 27. martā tiks gaidīts ikviens, kuram būs nepieciešama individuāla palīdzība, lai e-vidē veiktu maksājumus, izdrukas no bankām, deklarētos, aizpildītu iesniegumus utt. Tie interesenti, kuri vēlēsies iegūt vairāk informācijas par e-grāmatu izmantošanu, kas pieejamas datubāzē EBSCO, varēs apmeklēt bibliotēku 28. martā.
E-prasmju nedēļas laikā varēs veikt dažādus e-prasmju testus, izmantot «Uzņēmumu brieduma IKT barometru», «E-Guardian IKT drošības prasmju barometru», E-prasmju nedēļas digitālo skaitītāju, piedalīties vebināros utt. Par šīm un citām aktivitātēm varēs uzzināt, apmeklējot interneta adresi eprasmes.lv.

Aicinu ikvienu būt aktīvam E-prasmju nedēļas dalībniekam, iesaistoties dažādās aktivitātēs un pasākumos Bauskas Centrālajā bibliotēkā!


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas