Pilsētā izdemolētas atpūtas vietas 15

Vandaļi kārtējo reizi izpostījuši atpūtas vietas Mēmeles krastā, informēja Bauskas novada pašvaldības speciāliste Ieva Šomina. Turklāt šādi postījumi nav veikti pirmo reizi. Par Eiropas Savienības fondu un pašvaldības līdzekļiem sakoptas teritorijas un labiekārtotas atpūtas vietas. Īstenoti divi šādi projekti. Pie Mēmeles, arī Mūsas uzstādīti soli, krēsli, tualetes, izveidotas laivu piestātnes. Izvērtēšanai iesniegts vēl viens apjomīgs projekts, kas paredz plašus teritorijas labiekārtošanas darbus vairākās pilsētas vietās.  «Diemžēl ne visiem Bauskas iedzīvotājiem šīs pašvaldības aktivitātes ir tīkamas. Jau ne reizi vien nakts stundās tiek postīts, lauzts un dedzināts. Visskumjākais, ka svešinieki jau neierodas te demolēt un sabojāt. Postītāji ir mūsu pilsētas iedzīvotāji. Mīļie bērnu vecāki, runājiet ar bērniem par cieņu, par skaistumu un sakārtotību, par atbildību! Baušķenieki, nepaejiet vienaldzīgi garām, ja redzat, ka atkal tiek lauzts un demolēts! Par redzēto ziņojiet sabiedriskās kārtības sargiem, Valsts policijai!» aicina I. Šomina.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Buls var tikai mazus beernus vakteet ka si ko nesastraadaa!!!Tiesi to vins dariija Rimi Hipermaarketa atklaasanas dienaa!!!No vina pilniigi nekaadas jeegas nav un visi to loti labi zin!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:15

smieklis man

Divi no vietas izrauti dēļi ir demolēšana? Īstenībā taču smiekīgi, ka Bauskas pašvaldībai vajadzēja EIROPAS naudu, lai upmalā uzceltu mazmājiņu....

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 17:42

kauns

Tā tak ir un paliek Bauska.... Kā tiem lauzējiem neriebjas šīs izdarības,ja neviens aiz viņiem nevāks un nelabos-pašiem nāksies dzīvot mēslu kaudzē!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 14:41

lielais

kas jums liks kameras pie upes,domajat tak ar galvam nevis ar ***m,vienkarsi nevajag neko normalu taisiit prieks Bauskas idiotiem,un nevjag te neko saspringt.

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 14:36

mjāā

'vai kameru nav? Pieliktu, lai vēro, ja kas pie krusta!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 13:21

Vai tiešām kāds no pašvaldības nevar dot atskaiti par šo brašuļu-kārtībnieku ""darbu"". Viņiem taču kaut ko maksā no pašvaldības budžeta, ne tā? Tad kāpēc neviens deģenerāts-terminators vēl nav aizturēts? Latvijas laikā būtu patupējis viens policists nedēļu krūmos un vismaz viens vai vairāki huligāni būtu aiz krāgas ciet. Pēc tam noskaldītu kārtīgi pa ribām ,iemestu pagrabā pie maizes un ūdens uz nedēļu kādu un būtu miers mājā uz ilgu laiku.Tagad, kā redzams, nevar ne vienu, ne otru ne trešo. Nu ko, tad pucējiet tikai vaļā, zēnii, lai šķēpeles put!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 12:57

***ējvabole iepriekšējais komentētājs!!! Kas? vai viņiem -kārtībniekiem tur tais būdās būtu uz maiņām jāsēž??!! Labāk pievērsies savu bērnu audzināšaanai (ja tādi ir) !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 12:55

interesanti ko dara kārtības nodaļa? Nav redzami šie vīri ne vakaros ne naktīs...viņiem gan vajadzētu rūpēties par kārtību

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 12:40

Vietējās ziņas