Pilsētas pamatskolai – rosīga svētku nedēļa 3

Šajā nedēļā Bauskas pilsētas pamatskolā notiek liela rosība – skola svin savu 100. jubileju. Skolas kolektīvs – vadība, pedagogi, audzēkņi – kustas kā bišu stropā, lai viss būtu gatavs nozīmīgajiem svētkiem. Mācību iestādes ieeju rotā skaitļi 100, pagalmā jau sen «gozējas» no dabas materiāliem veidots simtnieks.

Trešdien, 16. oktobrī, paredzēta ne tikai mācību, bet arī sporta diena. Savukārt ceturtdien, 17. oktobrī, būs pavisam īpaša diena skolēniem. Tad iecerēta bildēšanās mācību iestādes pagalmā, notiks skolas vēstures stunda, kad visās klasēs tiks rādīta vēstures skolotāja Daiņa Cipuļa sagatavota prezentācija par skolas vēsturi. Dienas noslēgumā sarūpēts kāds īpašs pārsteigums audzēkņiem. Tomēr tā nav torte, kas jau no rīta puses vilinās skolas vestibilā un pēc tam pa gabalam tiks katrai klasei, stāsta Iveta Semjonova, Bauskas pilsētas pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā. Lai nebojātu atklājuma prieku, «Bauskas Dzīve» apsola neizpaust gaidāmo.

Tikmēr klašu kolektīvi centīgi gatavo priekšnesumus, lai iepriecinātu svētkos. Visi audzēkņi kopā ir sarūpējuši kopēju grāmatu ar saviem novēlējumiem, zīmējumiem un foto. Turklāt tā nav vienīgā, skolotāja Gunta Spure ir apkopojusi absolventu atmiņu stāstus, arī skolēnu sacerējumus, un tie uz skolas jubileju izdoti brošūrā. «Tas ir saules stariņš, kas katrā autorā palicis no mūsu skolas,» teic pedagoģe.
Savukārt piektdien, 18. oktobrī, paredzēta erudīcijas spēle par skolu, mācīšanos vispār, atklāj I. Semjonova. Iecerēta arī absolventu, karjeras stunda, kad bijušie absolventi vecāki ieradīsies iepazīstināt ar savu profesiju. Pēcpusdienā aicinātie viesi gaidīti koncertā. Ar to vēl svētki skolā nebeidzas – sestdien, 19. oktobrī, paredzēta absolventu tikšanās un svētku pasākums skolas zālē, gaidāma balle ar grupu «Lauku muzikanti».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Onkulis Bauskā

Ar piebildi, ka nav pašreizējai Bauskas pamatskolai 100 gadi! Tak "Bauskas Dzīvē" par to bija raksts!

pirms gada, 2019.10.16 12:35

vecis

Dīvaini, vai tad skolas vadība tādu kļūdu pieļautu?

pirms gada, 2019.10.16 18:25

Vietējās ziņas