Pilsētas pārvaldnieks beidz darbu 11

Sakārtoti visi dokumenti, sagatavotas atskaites, Bauskas pilsētas pārvaldnieks Jānis Mičulis šodien, 20. aprīlī, pabeidz pēdējos darbus, informē Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Lai arī formāli Bauskas pilsētas pārvalde beidza pastāvēt 31. martā, pārvaldnieks vēl vairāk kā divas nedēļas strādāja, lai sagatavotu dokumentus pārņemšanai citām institūcijām, nodošanai arhīvos. «Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka, likvidējot pilsētas pārvaldi, J. Mičulim piedāvāts darbs citās administrācijas struktūrvienībās, taču viņš no visiem piedāvājumiem atteicis. Līdz ar to šodien viņš pēdējo dienu būs sastopams sava darba vietā. «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka J. Mičuli nu jau bijušajā pilsētas pārvaldes ēkā šodien iecerējuši apciemot pilsētas iestāžu pārstāvji, lai pateiktos par kopā paveikto darbu. Bauskas politiski represēto apvienības «Rēta» valdes locekli Daina Ziemele aicina iedzīvotājus trešdienas priekšpusdienā ierasties pilsētas pārvaldē, lai pārmītu kādu vārdu ar pēdējo Bauskas saimnieku, pateiktos viņam par veikumu. «Tādējādi mēs simboliski atvadīsimies no Bauskas pilsētas vadības, tomēr paliksim ar cerību, ka šī netaisnība reiz tiks likvidēta. Un Bauskai, tāpat kā citām apdzīvotajām vietām mūsu novadā atkal būs savs saimnieks,» tā D. Ziemele.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Patiesībā jau ir tā, ka ne viss ir tik balts un pūkains kā pirmā mirklī izskatās.
Dzirdēts, ka bijuši pamatīgi desmitiem tūkstošu latu cirtieni pa novada budžetu pieļauto paviršību un neizdarību dēļ struktūrfondu projektu realizācijā. Nežēlīgi, bet CIETI!

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 00:12

Guntis Auziņš

Vairākas reizes nācies griezties pie Mičuļa,lai tas iejaucas un novērš citu *vadošo* darbinieku bezjēgas rīkojumu rezultātā pilsētā sastrādātās stulbības. Un vienmēr tās
operatīvi tika novērstas! Vēl vairāk - Jānis pats personīgi ieradās *šedevru* vietā
kopā ar to *autoriem*. Jūs domājat,ka viņi nokaunējās un *ņēma galvā*? Nē !
Turpina vēl šodien un jau vēl drošāk - nebūs taču vairs,kas *ņems pie dziesmas*.
Paldies,Jāni,par pilsētas labā paveikto ! Veiksmi turpmākajām iecerēm!

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 12:51

Nesaprotu, ko var taisīt problēmu, kur tās nav?! Pāri ielai ir novada administrācija, nevar tak katrā ielas pusē būt pa pārvaldei!!!! Saprotu, ka laukos ir savādāk, kur ir jāmēro vairāki kilometri, lai nokārtotu lietas pašvaldībā, bet te viss uz vietas un tāpat nav labi! Taisa atvadas dzīvam cilvēkam, galīgi prātu pavasarī izkūkojuši... Tad jau tādas atvadas varēja taisīt pirms novadi reformas 2009.gadā, kad visi pagastu un pilsētu vadītāji zaudēja savu darbu un pasludināt 2009.gada 30.jūniju par vislatvijas sēru dienu un stāvēt pie katras pagastmājas ar bēru vainagiem.

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 12:11

00000

Vai tiešām tikai no Bauskas pārvaldes bija jālikvidē J. Mičulis, runā ka pārējiem ir visiem darbs , kur tad tā jēga bija likvidēt Bauskas pilsētas pārvaldi?

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 12:03

dopotats

Tom un citi , esiet tikai pilset nieki, man par to balsot lika partija un beidziet te musinat, esam visgudrakie un pareizie un vel jau Linda savu posteni nav pametusi , gribat atkal specvienibu.

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 12:00

fui

Tiešām žēl, ka šim cilvēkam bija jābeidz strādāt baušķenieku labā. Viņa solījumiem varēja ticēt.
Mazcienījamie novada deputāti un darbinieki, jūsu lēmums likvidēt pilsētas pārvaldi ir tuvredzīgs, neko labu pilsētai nesološs. Dzīve rādīs, kā īstenosies Bauskas attīstības plāns, bet uz jums es neceru. Gaidīsim jaunas vēlēšanas!

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 11:27

Liene

Kur gan tas redzēts, ka pilsētu atstāj bez vadības. Nu ko novads, tāpat jau viss iet uz galu.
Bauska sen kļuvusi par pilsētu, no kuras mūk, nevis kur satiekas. Cik žēl....

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 11:25

toms

Pilsetas centra ir jaizvieto kauna stabs, kur izvietojami to novada deputatu vardi, kuri nobalsoja par stulbako lemumu Bauskas vesture, bet novada iedzzivotajiem varbut jauzsak parakstu vaksana par patreizejo novada deputatu steidzamu atsauksanu. Ja tas neizdosies, tad pagruti bus visu atkal atjaunot un aiz katras neapdomigas reformas ir dzivi cilveki. Cienijamie deputati, pirms kaut ko nogriezt vajag desmit reizes nomerit. Varbut Lieldienu klusa nedela jums vairos pratu.

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 10:56

Sirds

Jāni atpūties , daudz esi skrējis, lai pacenšās pārējie. Paldies!

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 10:56

Comon

Ejam tauta atvadīties no brašā Mičula, diezin vai Veips liksies par Bausku zinis.

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 09:54

Vietējās ziņas