Pilsētu rotā svētkiem

Gatavojoties Latvijas valsts svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas dzimšanas dienai –, svētku rotu iegūst arī pilsēta. Satiksmes rotācijas apļos un uz laternām tiltos izvietoti Latvijas karogi,  ar lielizmēra valsts karogu uzpostas arī Bauskas kultūras centra un novada domes ēkas, vairāku karogu statīvi nolikti Rātslaukumā un zālienā pie pašvaldības administratīvās ēkas. 

SIA «Vides serviss» tehniskais direktors Raimonds Bitins atklāja, ka šogad jauna valsts svētku atribūtika nav iegādāta, izlīdzēsies ar krājumā esošajiem dekoriem. Šonedēļ vēl paredzēts uzstādīt liektos karogus – bumbas kino skvērā un Korfa dārzā. Iespējams, tie tiks novietoti arī Brīvības bulvārī un laukumā pie tirdzniecības centra «Rimi Bauska».

R. Bitins konkrētas izmaksas paveiktajam vēl nevarēja nosaukt, jo darbi vēl turpinās. Viņš atzīmēja, ka tēriņi būs vien par dekoru uzstādīšanu, proti, darbinieku atalgojums un pacēlāja pakalpojuma izmaksas. Ja laikapstākļi neieviesīs korekcijas, plānots, ka svētku dekorācijas savās vietās atradīsies līdz Ziemassvētku rotājumu uzstādīšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas