Pilsoņi kūtri parakstās par grozījumiem 4

No neviena līdz desmit balsstiesīgajiem - tāds ir apmeklētāju skaits pirmajās parakstu vākšanas dienās. Parakstu vākšana par mācībām valsts valodā sākusies 11. maijā un ilgs līdz 9. jūnijam.«Bauskas Dzīve» piektdien, 13. maijā, apmeklēja parakstu vākšanas vietu Ceraukstes pagasta pārvaldē. Parakstu vācēja Inese Kalniņa stāsta, ka pirmajās divās dienās bijuši pieci pilsoņi: «Cilvēkiem, kuri bija atnākuši, viss bija skaidrs. Viņi parakstījās, pasē tika iespiests spiedogs, kurā apvilkts burts «A».» Darbiniece spriež, ka īpaši liela iedzīvotāju aktivitāte diezin vai būs. Maz apmeklētāju varētu būt brīvdienās, kad lauku ļaudis vairāk rosās dārzos. Varbūt vairāk pilsoņu ieradīsies pēc 18. maija, kad sāksies otra parakstu vākšana. Vairākiem lasītājiem ne viss ir skaidrs par šīs un nākamās parakstu vākšanas norisi. «Bauskas Dzīvei» to skaidro Bauskas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis. Pilsoņiem, kuri jau reiz parakstījās, lai ierosinātu šo parakstu vākšanu, vēlreiz tas nav jādara. Protams, viņi var parakstīties, taču, skaitot balsis, no šādiem dubultajiem paraksties ieskaitīs tikai vienu.Parakstoties pilsoņa pasē tiek iespiests īpašs spiedogs. Tas ir citādāks nekā iepriekšējās reizēs. Spiedogā rakstīts: «Parakstu vākšana 2011 A B C D.» Parakstoties par mācībām skolās valsts valodā, tiek apvilkts burts «A». Ja pilsonis nāks parakstīties par tautas nobalsošanas ierosināšanu par kādu no trim apturētajiem likumiem sociālajā jomā, jaunu spiedogu pasē vairs nespiedīs.  Esošajā spiedogā apvilks attiecīgi burtus B, C vai D. Protams, tiem, kuri nāks tikai uz otro parakstīšanos, iespiedīs pasē spiedogu un attiecīgi apvilks burtus B, C vai D. No 18. maija līdz 9. jūnijam varēs parakstīties vienlaikus par abiem iecerētajiem likumu grozījumiem. Norādītajās vietās strādās divi darbinieki, katrs būs atbildīgs par savu parakstu vākšanu. Pilsoņiem svarīgi ievērot, ka pēc 9. jūnija, lai arī darbinieki strādās, pirmā parakstu vākšana būs beigusies. Tad, iespiežot pasē spiedogu, tiks apvilkts tikai burts B, C vai D. Parakstīties var jebkurā Latvijas parakstu vākšanas vietā. Informāciju par to darba laikiem, kā arī to atrašanās vietu var noskaidrot Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā cvk.lv, kā arī zvanot pa tālruni 67049999. «Bauskas Dzīves» 11. maija numurā bija publicēts šo vietu saraksts Bauskas novadā, kā arī darba laiki.Parakstu vākšanas vietas strādā katru dienu, arī brīvdienās. Darba laiks dienā ir četras stundas vai nu rīta pusē, vai pēcpusdienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

मैं पहले से ही दुकान पर जाने के लिए 27477545 के ल

मैं पहले
से ही दुकान पर जाने के लिए 27477545 के लिए अपने मामलों की व्यवस्था मुझे नहीं पता कि दुकान है जहाँ है. मैं 27477545 पर दुकान में था एक अच्छा जैकेट से छुटकारा.

pirms 9 gadiem, 2011.05.15 08:28

atbilde

Bauskas pilsētā var parakstīties Uzvaras ielā 6 (bijušajā pilsētas domes mājā). Svētdien no 9 - 13, pirmdien no 15 - 19, otrdien no 9 - 13, trešdien no 15 - 19, ceturtdien no 9 - 13, piektdien no 15 - 19, sestdien no 9 - 13.

pirms 9 gadiem, 2011.05.14 15:42

Vietējās ziņas