Pilsrundāles spēkavīrs Jānis Ilgavižs labo sev piederošo pasaules rekordu 2

Dobelē Ceriņu svētku laikā aizvadītas «Goldbarbell» sporta kluba organizētās sacensības, kurās Pilsrundāles spēkavīrs Jānis Ilgavižs laboja sev piederošo pasaules rekordu «trap bar» stieņa vilkmē, paceļot 410 kg.

Sacensībās, kas notika 25. maijā, J. Ilgavižs sev piederošo pasaules rekordu laboja jau piekto reizi. «Šis bija sezonas pirmais starts, un patiess prieks, ka izdevās pārliecinoši pacelt 410 kilogramu smagu «trap bar» stieni. Ar šo cēlienu esmu arī pārsniedzis zīmīgu robežu – pārvēršot kilogramus mārciņās, esmu pārsniedzis 900 mārciņu robežu (904 mārciņas ir 410 kilogrami – red. piez.). Zīmīgi, ka arī pagājušajā gadā vienu reizi tieši Dobelē laboju pasaules rekordu. Iznāk, ka Dobele man ir veiksmīga pilsēta. Gandarījums, ka ziemā ieguldītais treniņu darbs atmaksājās,» pauž J. Ilgavižs.

Nākamie starti Jānim Ilgavižam ir plānoti 31. maijā Lietuvā, Latvijas komandas sastāvā notiks sacensības pret Lietuvas vienību. Savukārt 8. – 9. jūnijā Daugavpilī un Madonā aizvadīs Baltijas čempionātu spēkavīriem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas