Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsrundāles vidusskolas direktores amatā apstiprina Antru Žukovsku 9

Rundāles novada domes sēdē ceturtdien, 30. jūlijā, Pilsrundāles vidusskolas direktores amatā vienprātīgi apstiprināja Antru Žukovsku.

A.Žukovska tika izvēlēta atklātā konkursā, kas notika divās kārtās. Konkursa komisija vispirms izvērtēja triju pretendentu vispārējo atbilstību un tad individuālās pārrunās katru iztaujāja par vidusskolas un arī izglītības sistēmas iespējamo attītību un kandidāta piedāvājumu un lomu tajā.

Zinaīda Sparāne, Rundāles novada domes speciāliste izglītības un informācijas tehnoloģiju jomā, īsā ziņojumā sēdes dalībniekus iepazīstināja ar līdzšinējo Antras Žukovskas darba pieredzi. Izglītības sistēmā viņa sākusi strādāt, kad kļuvusi par Bērnu un jauniešu nama «Rīdze» vadītāju. No interešu izglītības iestādes tā strauji izauga par pamatskolu, saglabājot interešu izglītības programmu. A. Žukovska savos 26 darba gados neatkarīgi no dažādajiem pienākumiem un ieņemamā amata bieži saņēmusi atzinības rakstus un pateicības. Direktorei ir vērtīga pieredze gan projektu sagatavošanā, gan iepirkumu organizēšanā, viņa apveltīta ar teicamām komunikācijas prasmēm.

A. Žukovska, stājoties amatā un saņemot pašvaldības vadītāja Aivara Okmaņa apsveikumu un veiksmes vēlējumus, sacīja: «Izglītības iestādes kolektīvs, skolēni, pedagogi un vadītājs ir cieši saistīti – cits bez cita pastāvēt nevar. Turpināšu iepriekšējās direktores Andas Liškauskas iesākto, bet ar savu pieeju un redzējumu. Konkursam pieteicos ne tikai tāpēc, ka varu likt lietā savu pieredzi un darbaspējas, bet mainu arī savu dzīvesvietu, kas turpmāk būs Bauska.»

«Bauskas Dzīvei» jaunā direktore īsi pastāstīja: «Mana pirmā izglītība ir kultūras darbinieka specialitāte un arī pēc būtības esmu kultūras cilvēks. Tas izglītības jomā ir īpaši svarīgi – redzēt plašāku kontekstu un perspektīvu, lai palīdzētu jauniešiem augt un veidoties par izglītotiem cilvēkiem un patstāvīgi domājošām personībām.»

Aivars Okmanis pašvaldības un novada vārdā pateicās Andai Liškauskai par 40 gados novadā paveikto un milzīgo devumu Pilsrundāles vidusskolas attīstībā un izveidē par  priekšzīmīgu mācību iestādi, kuras labā slava izskanējusi tālu Latvijā. Savukārt Anda Liškauska atzina, ka, novadu atstājot, par Rundāli, saviem audzēkņiem un kolēģiem viņai paliekot daudz labu un gaišu atmiņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kapracis

jaunā direktore jau pavasarī bija zināma

pirms 12 dienām, 2020.07.30 22:02

pats

Ilgi jau nebūs arī vidusskola. Pēc reģionālās reformas gaidāms tāds pats liktenis kā Uzvarai un Īslīcei.

pirms 12 dienām, 2020.07.31 12:09

Uh-ti

Zināmā mērā pārsteigums,ka nepaņēma “savējo”.

pirms 11 dienām, 2020.07.31 18:48

Interesanti

Kas bija pretendenti uz amatu? Savējie nepieteicās? Ja nē, kāpēc?! ... vai arī otrādāk, savējiem nedeva iespēju...hmmm.

pirms 11 dienām, 2020.07.31 22:42

neinteresanti

Ja savējo kompetences vadītāja amatam neder, tad neder

pirms 9 dienām, 2020.08.03 09:42

nu

Viss šajā visumā tiek izraudzīts pēc vibrāciju atbilstības likuma. Kad jūsu vibrācijas paaugstināsies, tad visas iepriekšējās aizraušanās šķitīs diezgan dīvainas un nejēdzīgas. Un sāksies atpalikušu civilizāciju pārcelšana uz jaunu enerģētisko līmeni.

pirms 6 dienām, 2020.08.05 17:06

Vietējās ziņas