Pircēji novērtē Bauskas aldaru paveikto

Uzņēmuma «Bauskas alus» jaunums «Meistara gaišais alus» ieguvis titulu «Gada prece», portālu informē Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) vadītājs Henrihs Danusēvičs.

LTA veikusi aptauju starp Latvijas tirgotājiem «Elvi», «Aibe», «LaTS», «Mego» un «Sky». Titula «Gada prece» nosaukums piešķirts vairākām produktu grupām. Alus ražotāju vidū pircēju pieprasītākais ir SIA «Bauskas alus» ražotais «Meistara gaišais alus», arī Cēsīs tapušais «Cēsu premium pinte 5,2» un divi uzņēmuma «Aldaris» dzērieni: «Craft» un «Mežpils alus».

SIA «Bauskas alus» komercdirektore Daiga Solzemniece stāsta, ka arī pērn uzņēmuma produkcija saņēma šo titulu. Tad tas tika piešķirts «Bauskas gaišajam alum». Balvas pasniegšanas pasākums šogad notiks piektdien, 5. jūnijā, valsts SIA «Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums» telpās Rīgā.

Komercdirektore gandarīta, ka šogad pircēji novērtējuši jauno produktu: ««Meistara alu» ražojam tikai otro sezonu. Šajā laikā tā apjomi sasnieguši 12 procentus no visas mūsu produkcijas klāsta. Tas ir ļoti labs rādītājs.» Viņa arī atklāj, ka šogad pieaudzis pudelēs pildītā bezalkoholiskā dzēriena «Kvass» patēriņš. Par šo produkciju īpaši ieinteresējies sadarbības partneru uzņēmums Anglijā.

Līdz šim baušķenieki uz uzņēmuma bāzi, kas atrodas netālu no Londonas, nogādājuši «Bauskas gaišo», «Bauskas tumšo» un «Bauskas senču alu». Tagad tiek gatavota pirmā «Bauskas kvasa» partija. Sāktas pārrunas arī par «Meistara alus» iespējamām piegādēm uz Angliju.

D. Solzemniece apliecināja, ka ražotne ir pilnībā sagatavojusies nozares nozīmīgākajam pasākumam – Līgosvētkiem. Jūnija otrajā un trešajā nedēļā ražotnē ieradīsies tirgotavu, vairumtirdzniecības uzņēmumu pārstāvji, lai izvestu pasūtīto produkciju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas