Pirmais starptautiskais turnīrs boksā baušķeniekam beidzas ar uzvaru 1

Ļoti veiksmīgi pirmo oficiālo starptautisko turnīru Lietuvā aizvadījis Bauskas boksa kluba jaunais audzēknis Alekss Blažēvics – viņš izcīnījis pirmo vietu.

Pasvalē no 21. līdz 23. februārim notika Antonam Matulim veltīts starptautisks boksa turnīrs, kurā piedalījās sportisti no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Bauskas boksa treneris Valērijs Hrustaļovs uz sacensībām aizveda talantīgo baušķenieku Aleksu Blažēvicu. Svara kategorijā līdz 30 kilogramiem vispirms 22. februārī pārliecinoši ar tehnisko nokautu pārspēts Lietuvas sportists, bet otrajā dienā finālā ļoti grūtā mačā izdevies uzvarēt Jelgavas pilsētas pārstāvi.

Jaunais bokseris pastāstīja, ka viņam ir desmit gadu. Boksā trenējas jau trešo gadu, piedalījies 20 cīņās, 18 reizes gūstot uzvaras. Pašlaik trenējas trīs sporta veidos – boksā, brīvajā cīņā un basketbolā. Arī brīvajā cīņā izcīnītas medaļas Latvijas mēroga sacensībās. A. Blažēvics atzīst, ka neesot neviena darbdiena bez treniņiem kādā no sporta veidiem. Šonedēļ atkal esot aicināts uz boksa sacensībām Lietuvā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas