Pirmajai kārtai nauda piešķirta 5

Bauskas rajona pašvaldības sporta bāzes atklāto laukumu un tribīņu rekonstrukcijai šajā gada varēs izmantot 350 tūkstošus latu, ko kā līdzfinansējumu iedalījusi Aizsardzības ministrija.Ministru kabinets 22. jūlijā pieņēma divus Aizsardzības ministrijas sagatavotus rīkojumus par tās budžeta līdzekļu piešķiršanu sporta būvju celtniecībai un rekonstrukcijai. Kopumā iedalīti 2,3 miljoni latu deviņām pašvaldībām. Tas darīts, lai nodrošinātu Nacionālo bruņoto spēku karavīru fizisko sagatavotību, kā arī popularizētu sportu Latvijas iedzīvotāju vidū. Līdzekļi piešķirti no Aizsardzības ministrijas budžeta programmai «Valsts aizsardzība, drošība un integrācija NATO» paredzētās naudas, informē aģentūra LETA.Saskaņā ar valdības rīkojumu ministrijai būs jānoslēdz līgumi ar Bauskas rajona un citām pašvaldībām par līdzdalību attiecīgo sporta būvju būvniecības un rekonstrukcijas finansēšanā un to turpmāko izmantošanu Nacionālo bruņoto spēku un jaunsargu vajadzībām.Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele informē, ka pašlaik turpinās sporta bāzes rekonstrukcijas pirmās kārtas projekta izstrāde, ko veic SIA «Nams». Šajā gadā svarīgākais uzdevums ir uzklāt modernu segumu skrejceliņiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Spriedum-tu esi naivs, ja ceri ka pilsētas domē sēdēs tie paši vēži-cilvēki jau ilgstoši redz "lielos" darbus pilsētas iedzīvotāju labā!!! Man nav jālīferē jo nestrādāju pašvaldībā un pietiekami nopelnu lai ceļotu par saviem līdzekļiem, lūk tā!

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 10:54

Spriedums

Izskatās, ka iepriekšējais rakstītājs ( trīs zvaigznītes ) ir rajona padomes pārstāvis. Sen jau zināma naidošanās starp pilsētas domi un rajona padomi. Starpība vienīgi tāda, ka rajona padomi drīz reorganizēs, šiem tūristiem nāksies jaunas darba vietas meklēt. Vajadzētu taču prasties un nespļaudīties Bauskas domes virzienā, citādi darbu nāksies meklēt ārpus topošā Bauskas novada domes! :))

pirms 12 gadiem, 2008.07.24 09:59

***

Sporta lietpratējs nāk no pilsētas domes-tur lielākā daļa deputātu tā domā! ja kārtīgi iedziļinājās rakstā par baseinu-tur bija konkrēti pateikts, ka projektētājiem bija PROBLĒMAS AR PILSĒTAS DOMI jautājumu saskaņošanā! Izdariet secinājumus!

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 13:42

Hmm

Jā, idiņ, sporta lietpratēj! Tieši tā! Aizsardzības ministrija (lasīt - Veldre) tur ierīkos zirgu staļlus, Futbola laukumā - lidlauku, kur kamēr lidenes un helīši lidināsies apkārt, laukumos ganīsies zirgi .. Idiots tu sporta lietpratēj!
blabla - pa mūli tādiem kā tu gribas salikt!

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 13:15

sporta lietpratējs es

Ja saimniekos aizardzības ministrija---stadionam atslēga priekšā---pilsētas jaunatne nebumbulēs stadionā,BET draudzīgi sūks kaktos aliņu

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 13:05

Vietējās ziņas