Pirmdien mūspusē bez elektrības palikuši ap 2600 klientu AS «Sadales tīkls» klientu 3

Šodien, 22. jūlijā, Bauskā un Gailīšu pagastā bez elektrības palikuši aptuveni 2600 AS «Sadales tīkls» klienti, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.

Pirmdien pulksten 15.55 Bauskā  – Dārza, Pilskalna, Pionieru, Krasta, Rīgas ielu apkaimē, un novada teritorijā - Gailīšu pagastā, tika reģistrēts tehnoloģisks traucējums 20 kV (kilovoltu) elektrotīklā, kas ietekmējis aptuveni 2600 klientu elektroapgādi.

T. Smirnova stāsta, ka AS «Sadales tīkls» operatīvā darba brigāde nekavējoties uzsākusi bojājuma lokalizēšanu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu elektroenerģijas piegādi klientiem.

Pulksten 16:36 elektroapgāde atjaunota aptuveni 500 klientiem Gailīšu pagastā, bet pulksten 16.56 elektroapgāde atjaunota vēl 2054 klientiem pilsētas teritorijā.

T. Smirnova paskaidroja, ka elektroapgādes traucējumu iemesls tiek noskaidrots.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Spuldzīte

Tieši tā. Rakstā minētais nav taisnība .Bauskā tikai tagad parādijās gaisma...

pirms gada, 2019.07.22 20:17

uhhh

Viens kw man kā privātpersonai izmaksā kaut kur ap 28 centiem rēķinā ar visiem tur "oikiem", no kuriem maksa par elektrību apmēram tikai 5 centi. Vai tiešām vēl šiem laupītāju tīkliem atlikums nav pietiekošs lai pa šiem desmit gadiem, peldoties miljonos, uzlabotu savu tehnoloģiju līdz kaut kādai, daudzmaz pieņemamai pakāpei. Tagad, kā viens spēriens, tā elektrības nav-Pīlādžu, Kļavu ielā, varbūt vēl citos sektoros bet tur regulāri, zinu jo tur dzīvoju. Valsts varai tiešām nav nekādas teikšanas par šo zelta olu dējēju bandu vai arī paši tur darbojas?

pirms gada, 2019.07.23 09:04

Vietējās ziņas