Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno arī šogad turpināt projektu konkursu «Iedzīvotāji veido savu vidi»

Bauskas novadā šogad iecerēts turpināt biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» sadarbību ar Bauskas novada domi un Nīderlandes fondu «Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij» (KNHM). Par līdzfinansējumu fonda programmai «Sabiedrība ar dvēseli» deputāti spriedīs 20. februāra finanšu komitejas sēdē.

Iecerēts jau trešo reizi novadā organizēt projektu konkursu «Iedzīvotāji veido savu vidi 2014». To paredzēts izsludināt 4. martā, dodot laiku mēnesi pieteikties. Saņemot atbalstu, projekts būs jāīsteno līdz 30. augustam. 2012. gadā KNHM ar finansējumu nodrošināja projektu īstenošanu pilnā apmērā. Pērn Nīderlandes fonds sedza 50 procentus projekta izdevumu, par otro pusi maksāja novada pašvaldība. Savukārt šogad KNHM sedz 40 procentus projekta izmaksu.

Līdzšinējo projektu konkursa «Iedzīvotāji veido savu vidi» uzraudzītāja, biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» valdes priekšsēdētāja Jolanta Lauva skaidro, ka kopējais tā finansējums ir 15 000 eiro. Tādējādi šogad pašvaldība aicināta tā atbalstīšanā piedalīties ar 9 000 eiro līdzfinansējumu. To plānots rast no novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas finanšu līdzekļiem.

J. Lauva cer, ka deputāti atbalstīs šo iniciatīvu. Projekti «Iedzīvotāji veido savu vidi» iepriekšējos divos gados guvuši plašu atsaucību. Tiem vienmēr pieteicās liels skaits pretendentu, tādēļ varēja izvēlēties atbalstīt labākos, sabiedrībai noderīgākos. Tiek spriests par to, ka nākamgad, kad Nīderlandes fonds līdzfinansējumu nepiedāvās, projektu konkursu «Iedzīvotāji veido savu vidi» organizēt tikai par pašvaldības līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas