Plāno piedāvāt raidījumu hokeja līdzjutējiem interneta tiešsaistē 6

Ar spēli starp Latviju un Kanādu šodien plkst. 20.15 oficiāli atklās 2021. gada Starptautiskās Hokeja federācijas pasaules čempionātu hokejā Rīgā. Diemžēl «Covid-19» ierobežojumu dēļ pat vietējie līdzjutēji nevarēs vērot spēles klātienē.
 
Pazīstamais Bauskas novada hokeja līdzjutējs Guntars Simanovičs atzīst, ka pašlaik vienīgais veids, kā just līdzi, būs skatīties spēles televizorā. «Nav dzirdēts, ka vēl ko varēs. Pat ekrānus nekur neliks, jo tā jau būs pulcēšanās. Redzēsim, vai valdība pieņems kādus atvieglojumus,» tā G. Simanovičs.

Tikmēr biedrības «Laiks jauniešiem» vadītājs Gints Jankovskis sadarbībā ar Latvijas fanu organizāciju plāno rīkot tiešsaistes pasākumus, lai radītu faniem vismaz kaut kādas aktivitātes. Plānots, ka kopējā auditorija varētu sasniegt līdz 20 tūkstošiem skatītāju. Viens no sadarbības partneriem un balvu nodrošinātājiem ir klubs «Dinamo Rīga».

«Parasti spēles varēja skatīt fanu teltī Rīgā, pie Kongresa nama, bet šogad, kā izskatās, to nevarēs darīt. Tāpēc esam vienojušies veidot interesantu raidījumu katru reizi pirms Latvijas izlases spēles, kur aicināsim piedalīties īpašus viesus – kādu no Latvijas izlases faniem, kas katru gadu brauc izlasei līdzi uz pasaules čempionātu, būs arī kāds īpašais viesis – mūziķis, hokejists, kāds cits. Izspēlēsim vairākas sponsoru dāvanas, skatītājus aicināsim iesaistīties plašos konkursos, iesūtīt video, bildes, kā viņi fano, kā prognozē Latvijas izlases sniegumu, un to visu pārraidīsim tiešsaistē,» stāsta G. Jankovskis. Raidījumus varēs skatīt arī biedrības «Laiks jauniešiem» facebook.com un youtube.com lapās.

Abi hokeja fani ir pārliecināti, ka Bauskā notiks tā sauktie uzvaras braucieni. «Ja Latvija uzvarēs, organizēšu šādus braucienus un aicināšu citus piedalīties. Visi būsim mašīnās, tas nozīmē, ka noteikumus ievērosim. Par godu Latvijas izlases uzvarai vismaz tas ir jādara,» pauž G. Simanovičs. «Šo Bauskas tradīciju noteikti mūsu raidījumos parādīsim un afišēsim,» pauž G. Jankovskis.
Latvijas izlase čempionātā jau 22. maijā tiksies ar Kazahstānas izlasi, 24. maijā – ar Itāliju, 27. maijā – ar ASV, 28. maijā – ar Norvēģiju, 30. maijā – ar Somiju, grupas turnīru noslēgs 30. maijā mačā ar Vācijas izlasi. Visas Latvijas izlases spēles varēs vērot «LTV 7» kanālā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hi hi hi

šodien gaidāma kanādiešu slidināšanās Latvijas burbulī

pirms mēneša, 2021.05.21 11:20

Zinu

Bauskas Dzīve un "īstie" fani nezin, ka šodien Kanāda mīlēs Latviju...

pirms mēneša, 2021.05.21 15:18

Aldis

Tiks rīkoti arī uzvaras braucieni ? Nu tikai nestāstiet, ka pilnīgi visi šoferi būs bez alko promilēm. Tas ir nereāli, zinot kā tiek televīzijā skatītas hokeja spēles. Alus, sidrs, vodka, "zaļais" utt.

pirms mēneša, 2021.05.22 00:54

lorete

G. Simanovičs. un Gints Jankovskis kas tie ir par perdeļiem- .kas viņus pilnvarojis ko organizēt? Organizēs aurotāju baru? Pašiem prātiņš nav mājās un nu aicinās FANUS pievienoties ! Kārtiīgs fans sēž mājās nevis uz ielas ākstās!!!!!!!!!!!!!!

pirms mēneša, 2021.05.22 09:55

AM

Gunča malacis ka organizē šādu pasākumu,lai izdodas arī turpmākie Bauskas gājieni.URĀ

pirms mēneša, 2021.05.23 10:24

Ticamība...

Ja tic Varneviča kungam, tad letiņu hokejistiem būs ko turēt 30.maijā, jo 2 spēles vienā dienā!

pirms 27 dienām, 2021.05.27 08:04

Vietējās ziņas