Plāno Rītausmu ciema nākotni Īslīces pagastā 9

Bauskas novada Īslīces pagasta kultūras namā 31. janvārī notika publiskā apspriešana par sporta un atpūtas zonas izveidi Rītausmās. To apmeklēja ap 50 Rītausmu ciema iedzīvotāju.

Bauskas novada dome no privātīpašnieka savulaik iegādājusies zemesgabalu pie Īslīces pagasta kultūras nama. Tagad, izmantojot jaunā plānošanas perioda Eiropas Savienības fondu finansējumu, zemesgabalu plānots labiekārtot. Bauskas novada domes būvinženiere Agita Eglinska iedzīvotājiem apspriešanai piedāvāja sporta un atpūtas zonas skiču projekta četrus variantus, ko izstrādājuši Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti.

Vislielāko atsaucību guva E. Račāna un K. Smildzera ideja. «Man patīk hokeja laukums, jo pašlaik nav, kur slidot. Ir labs bērnu rotaļu laukums, āra trenažieri, ir daudz celiņu,» vērtē Ričards Bērtelsons.

A. Eglinska sarunās ar iedzīvotājiem uzsvēra, ka nākotnes projektā var izmantot elementus no visām skicēm. Iedzīvotājiem patika bērnu rotaļu laukums, skeitparks un tiltiņš virs grāvja no S. Sarkanbārdes un S. Pastares skiču projekta. Ja viss izdosies, ar vairāku projektu atbalstu laukumu varētu sakārtot piecos gados.

Iedzīvotāji tika aicināti domāt, kā sakārtot laukumu starp Lauktehnikas 17., 18., 21. un 22. māju un piebraucamo ceļu. Taču šo namu iemītnieki neizrādīja vēlmi organizēt teritorijas sakārtošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

RE

Klau, Bauskas dzīve, vai jūs arī pūšat tajā pašā stabulē? jau spēkā cenzūra?
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/545963-mediku_arodbiedriba_nosledz_ligumu_ar_saskanu_dala_biedru_soka

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 11:45

nu

Kad viņa tajā stabulē nav pūtusi, īstākā valdošā režima lapele arī bijusi no krievu laika līdz šim brīdim.

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 14:22

mestnijs

vajag sakārtot ceļu līdz Bauskai un gājēju ietvi gar to. Un uz tā nopirktā laukuma blakus kultūras namam kaut vai visparastāko sporta zāli - kaut vai tādu kāda ir Vallē. Rītausmās ir vairāk iedzīvotāju par daudziem citiem ciemiem, kuros ir sava sporta zāle.Tas atdzīvinās daudzus sportaveidus Īslīcē un līdz ar to arī pašā Bauskā, jo te ir gribētāju, bet nav vietas kur, jo nevar tak visi tikt "Mēmelē" vai visu laiku uz Īslīces skolas zāli braukāt. Rītausmās viennozīmīgi vajag sporta zāli, te pat pamatskolu vajadzētu- kaut gan tad Īslīce būtu jāklapē ciet.

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 19:39

asdas

Rītausmās ir publiski stieņi kur var pievilkties un veikt daudzus vingrinājumus pie kluba un mums arī ir sporta zāle ja nezinājāt. 1 stāvā aptiekas ēkā.

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 00:45

BNA

Paldies visiem, kas atnāca, tā izrādot savu vēlmi līdzdarboties!!!

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 12:20

Sliktais

Tīri jauks ciematiņš. Ja mazliet piepucētu, tad vispār būtu jauki.

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 12:25

Gaida

Vispār jau vajag vairāk pareklamēt šādus pasākumus, jo es būdams vietējais- par šo te nezināju, es būtu vēl baru līdzi aizvilcis. Ja nezinat kā reklamēt tad vajag iesaistīt vietējo portālu, kas uz soliņiem te sēž- tās ātri vien informāciju izplatītu.

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 20:03

ss

Piekrītu, draugi būtu atnākuši ja zinātu bet slimi sēdēja mājās un afišas tā arī neredzēja.

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 00:46

Vietējās ziņas