Podži spēlēs Jūrmalā 1

Tenisa centrā «Lielupe» Jūrmalā no 6. līdz 8. martam notiks Deivisa kausa izcīņa Eiropas un Āfrikas zonas 1. grupā. Latvijas izlasē pret Bulgāriju spēlēs arī brāļi Podži no Vecsaules pagasta.

Abu komandu sastāvs izlašu kapteiņiem jāpaziņo desmit dienas pirms sacensību sākuma – līdz 24. februārim. Abām izlasēm ir pa vienam «TOP 20» spēlētājam – Ernests Gulbis ir Pasaules Tenisa profesionāļu asociācijas ranga 13. vietā, Grigors Dimitrovs no Bulgārijas – 11. vietā, vēstīts Latvijas Tenisa savienības mājaslapā internetā.

Vēl nav zināms, vai viņi spēlēs «Lielupē», tomēr Mārtiņam un Jānim Podžum sacensībās būs jāiztur liela slodze. Jau vēstīts, ka iepriekšējā Deivisa kausa turnīrā Bauskas novada sportisti rādīja lielisku sniegumu.

Vecsaulieši jauno sezonu atsākuši turpat, kur pabeidza pagājušajā gadā, – Turcijā. «Tennis organisation cup» sacensībās dubultspēlē abi brāļi piekāpās pirmajā kārtā, vēstīts mājaslapā itftennis.com. Vienspēlēs Jānis Podžus piekāpās otrajā kārtā, bet Mārtiņš Podžus tika līdz pusfinālam, kur zaudēja ar 3:6 un 3:6 potenciālajam pretiniekam Deivisa kausa izcīņā Dimitaram Kuzmanovam no Bulgārijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aina

Uzvārds Podžus nelokās....Varnevica k-gam kā žurnālistam taču to vajadzētu zināt!

pirms 5 gadiem, 2015.02.19 08:47

Vietējās ziņas