Podžus Horvātijā sasniedz pusfinālu 3

asaules Tenisa profesionāļu asociācijas rangā 613. vietā esošais vecsaulietis Mārtiņš Podžus aizvadītajā nedēļā piedalījās Rovinjas Starptautiskās tenisa federācijas M15 turnīrā Horvātijā.
   
Vienspēlēs vecsaulietis netika tālāk par otro kārtu, zaudējot Beļģijas tenisistam Jeroenam Vanestem ar rezultātu 2:6, 5:7. Pārvarot vienu kārtu Horvātijā, Mārtiņš nopelnīja četrus Starptautiskās Tenisa federācijas punktus.

Veiksmīgāk izdevās dubultspēles. M. Podžus Rovinjā spēlēja kopā ar slovēni Miki Urbaniju. Viņi pirmajā kārtā ar 7:5 un 6:2 uzvarēja Itālijas pāri Andrea Baso un Alesandro Čepelīni. Savukārt ceturtdaļfināls nenotika, jo no cīņas atteicās Melnkalnes un Itālijas duets Ļubomirs Celebičs un Fabricio Ornago. Visbeidzot pusfinālā nācās piekāpties pret M. Podžu vienspēlē uzvarējušo J. Vanesti un zviedru Markusu Eriksonu.

Šis bija pirmais no diviem turnīriem Horvātijā, kurā spēlē M. Podžus. Otrs no 26. līdz 31. martam risinās Opatijā. M. Podžus šogad piedalījies piecos šādas klases turnīros. Februāra beigās M15 turnīrā Šarmelšeihā un pagājušajā nedēļā M25+H turnīrā Kazaņā izdevās tikt līdz pusfinālam. Krievijā iespētais viņam arī deva vienu Pasaules Tenisa profesionāļu asociācijas punktu, garantējot palikšanu reitingā, no kura draudēja izkrišana 1. aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Uģis

Patiess prieks par puiša panākuniem! Izturību un veiksmi Mārtiņam, Jānim kā arī viņu vecākiem!

pirms gada, 2019.03.29 09:36

Vietējās ziņas