Policija gājējiem izdalīs 1000 atstarotāju 2

Bauskas rajona Ceļu policisti saņēmuši dāvinājumā 1000 atstarotāju. Tos policijas inspektori dalīs uz ceļa sastaptiem gājējiem, kuri diennakts tumšajā laikā pārvietosies bez gaismu atstarojošiem elementiem. 30 tūkstošus atstarojošo lentu Valsts policijai janvāra beigās dāvāja SIA «Mūsa motors Rīga». Tiekoties ar Ceļu policijas pārstāvjiem, «Mūsa motors Rīga» valdes loceklis Aksels Rubulis uzsvēra, ka pārāk maz uzmanības tiek pievērsts tiem satiksmes dalībniekiem, kuri pārvietojas bez automašīnām, galvenokārt gājējiem un riteņbraucējiem.  Tādēļ «Volvo» nolēmis atbalstīt Ceļu policijas centienus veicināt atstarotāju izmantošanu. ««Volvo» moto ir «Volvo» for life» - ‘«Volvo» dzīvei'. Tāpēc mūsu uzņēmuma atbalsts dzīvību glābšanā ir loģiska rīcība,» piebilda A. Rubulis.Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks informē, ka joprojām daudzi gājēji nelieto atstarotājus. Šī gada janvārī fiksēti 92 gājēji, kuri nav ievērojuši ceļu satiksmes noteikumus. Galvenokārt tie bija tumsā pa ceļa malu ejoši cilvēki, kuriem nebija atstarotāju. «Par dāvanu esam priecīgi. Jāteic, ka šie ir kvalitatīvi atstarotāji, kas kalpos labu laiku,» tā A. Sidorčiks.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

feja

nu atstarotāju iegāde jau nu gan nav problēma, daudz un dažādus tos var iegādāties!! arī veikalā TOP ar sarkanu uzrakstiņu TOP tie ir nopērkami! atceries tu ar atstarotāju tumsā esi ieraugāms!!!

pirms 13 gadiem, 2008.02.09 19:35

:))

Kur var nostaaties peec tiem rindaa?
Tad kad veeleejos nopirkt,nekur taadus dabuut nevaareja,un paardeveejas tikai raustiija plecus,atbildod uz jautaajumus,kur taadus var nopirkt!

pirms 13 gadiem, 2008.02.08 00:54

Vietējās ziņas