Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību nogalinātās Dainas mātes meklēšanā 13

Bauskas rajona Policijas pārvaldes darbinieki turpina meklēt bezvēsts pazudušo, Ceraukstē nogalinātās meitenītes māti Ingu Lomakinu, kura pēdējo reizi redzēta 2008.gada 25.jūnijā un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma, informē Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne. Šodien policija lūgusi iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās sievietes meklēšanā. 1979. gadā dzimušās Ingas Lomakinas pazīmes: 161cm gara, vidējas miesas būves, mati nedaudz lokaini, sarkanbrūni. Acis zilā krāsā. Ir nosliece uz alkoholu. Policija lūdz rūpīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un aicina visus iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par Ingu Lomakinu, zvanīt pa tālruņiem 63902100, 02 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.  Jau rakstījām, ka policija uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu iespējamo I. Lomakinas atrašanās vietu. Sievietes meklēšana izsludināta, jo policijā saņemts oficiāls iesniegums par viņas pazušanu. Bauskas pilsētas sociālās palīdzības dienesta vadītāja Inta Baltgalve informē, ka iesniegums policijai par I. Lomakinas pazušanu nodots 12. augustā. L. Zubāne skaidroja, ka šis nav pirmais gadījums, kad sieviete pazudusi «nezināmā virzienā». Šādi I. Lomakina rīkojusies jau vairākkārt. Iespējamās versijas par sievietes atrašanās vietu policija pagaidām neizpauž. L. Zubāne arī nekomentē versiju, ka I. Lomakinu varētu būt nogalinājis noslepkavotās meitenītes tēvs Ivars Grantiņš. Šobrīd I. Grantiņš atrodas Bauskas RPP īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Šeit viņam jāuzturas, kamēr tiks veikta nepieciešamā izmeklēšana, tostarp nozieguma vietas apskate. Pirmdien, 1. septembrī, Ceraukstes pagasta Ņuku kapsētā zemes klēpī tika guldīta 1996. gadā dzimusī D. Grantiņa. Mazās kapsētas celiņš bija nobērts ar sarkaniem un dzelteniem rudens ziediem. Pavadītāju vidū galvenokārt apkaimes iedzīvotāji, arī Bauskas pilsētas Kristīgas pamatskolas pedagogi, audzēkņi. Citkārt mīļā melodija par lāču bērniem ar pekainām kājiņām, mazo Dainu guldot zemē, kapsētā izskanēja jo skarbi un sāpīgi.  

Pievieno komentāru

Komentāri 13

mm

nu, protams, salasiijusies visi menti un tgd noliek sdegpunktu..vini kko darija atskiriibaa no bauskas policijas..
tas ir normaali, ka 4 cilveeki tikai brauc mekleet to slepkavu??un veel muld, ka vina atrodas lietuvaa un telefonu sakari bojaatiu..
ko var muldeet..vnk bauskas policijai ir pie vienas vietas, te slepkavas var staigaat uz briivaam kaajaam un turpinaat slepkavot.

pirms 13 gadiem, 2008.09.09 11:13

dud

Klau tie gudrie kas dirš pa policiju ejiet un pastrādājiet paši zinās kā maizi pelnīt

pirms 13 gadiem, 2008.09.08 22:11

klusais

Ko tur meklēt tā jau nav māte,bet riktīga sterva,cerams ,ka tārpi viņu jau būs sagrauzuši....

pirms 13 gadiem, 2008.09.07 11:15

!!!

JA tu raksti ka Supe ir losene, ko tad,lai domā par policiju, kad jūlijā pazūd 18.gadīga meitene turpat netālu,kurā kompānijā atradās Grantiņš un vai tad līdz sim Grantiņš tika pārbaudīts šajā lietā un ja gadījumā viņš šajā lietā ir vainīgs,tad jāsāk domāt no kā mēs varējām izvairīties........?

pirms 13 gadiem, 2008.09.04 15:49

B.

Kāpēc vēl joprojām mēdijos ir Grantiņa cietuma bilde, vajag tagadējo,lai cilvēki atpazīst, varbūt ne viens vien tusējis ar viņu.

pirms 13 gadiem, 2008.09.04 08:20

mēs ar jums

Supe ir kapitāla losene, viņai vajadzētu pastrādāt policijā un visiem,Jums,gudrajiem, kas te runā !!! POLICIJA STRĀDĀJA! Domājiet, ko gribiet, sēdēt lūrēt tv un klausīties Degpunkta murgus ir kruta! Nāciet uz policiju strādāt, varēsiet atklāt visu :)

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 20:48

mēs

Pamuļķi palaisiet Kriminālprocesa likumu, kurā VALSTS ir noteikusi, ko var atklāt un ko nevar atklāt policijas darbinieki. Ko Jūs nenākat strādāt uz policiju, lai varētu atklāt VISI VIENĀ DIENĀ. Televīzija? Nu protams tie tak gudri. Varbūt ierosinam likvidēt Valsts policiju un kārtību, izmeklēšanu, lai veic SUPE UN SERŽANTS kopā ar televīziju un tādiem pajolīšiem, kā tie, kas neko nezina un tikai komentē.

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 18:20

find

Kāda jēga palīdzēt ar meklēšanu? Vakar Degpunktā skaidri un gaiši pateica, ka tad kad oiezvana policijai, šie neklapē ne ar ausi, tad varbūt vajag meklēt kopā ar televīziju?

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 15:35

musa

Nu tie policisti...par ko viņiem maksā algu?Nav jau mus nekāds CSI, bet nu tā pat!Skatījos degpunktu,kāpēc policija neatklāj nekādus pavērsienus un informāciju par slepkavu,es domāju, ka tādā ziņā arī pārējie cilvēki varētu dzīvot mierīgāk, uzskatu ka tautai ir jāzin viss par izmeklēšanas gaitu!!!Gan jau,ka sievu arī nomušijis!Kas tā pa policiju kas neko nevar atklāt vienas dienas laikā???Kaut kāds murgas!Un māt arī tākā tāds tīnis, kam patīk bēgt no mājām:D

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 10:02

elle

Tam slepkavniekam, vajadzētu pāris reizes uzšaut pa počkām, tad jau atdzīsies kur noracis meitenītes māti... Nesaprotu ko menti ar viņu auklējas...

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 09:56

Nikija

O jā,nupat Bauskas poliči atradīs meitenītes māti...Šitie draiskuļi uzjautrināja visu Latviju,"meklēdami"slepkavu,ar kuru tai pat laikā sazināties varēja gandrīz jebkurš.Bet kāda bēda,gan jau žurnālisti un tauta atradīs,un menti atkal varēs mierīgi gulēt,dzert un ķert baltās pelītes uz Uzvaras ceļa.

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 09:39

!!!

ar Dainu gandrīz katru dienu kopā bija kaimiņmājas Gita. gan jau meitenes viena otrai atklāja daudz ko. domāju, ar psihoterapeita palīdzību varētu ko uzzināt vairāk. vai tas gudrajiem neienāk prātā?

pirms 13 gadiem, 2008.09.03 09:26

Vietējās ziņas