Policija meklē aculieciniekus sievietes bojāejai uz ceļa pie Vecumniekiem 3

Policija meklē aculieciniekus negadījumam aizvadītās piektdienas vakarā, kad Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā nobraukta jauna sieviete, portālu informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī piektdienas vakarā ap pulksten 21 tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā uz ceļa Ķekava–Skaistkalne pašlaik nenoskaidrotos apstākļos kāds autovadītājs ir uzbraucis 1997. gadā dzimušai sievietei, kura no gūtajām traumās ir mirusi notikuma vietā.

Transportlīdzekļa vadītājs, par to neinformējot policiju likumā noteiktā kārtībā, pēc sadursmes aizbraucis no notikuma vietas.
Kā vēsta cilvēki, kas pazīst nelaimes skarto ģimeni, bez mammas palikuši četri bērniņi, jaunākajam neesot pat gadiņa.

Policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesus pēc 260. panta otrās daļas par Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tā izraisījusi cilvēka nāvi, un 2621. panta otrās daļas par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, ja to izdarījis transportlīdzekļa vadītājs, kas izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, kura rezultātā iestājusies cilvēka nāve.

Valsts policija aicina atsaukties minētā ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru 26156961 vai 110.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

...

...žēl tuviniekus...Nu man tēti uz nāvi notrieca automašīna, Bauskā, Kalna iela 22 un kam nauda, tam vara... un liecinieki neatsauksies...diemžēl...tas ir fakts.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.05 15:29

Es

sveiki. Par šo gadījumu,vai viņu tiešām notrieca automašīna? Vai traumas atbilst sadursmei ar auto,jo tajā ceļa posmā noteikti brauc uz 90 km stundā? Var būt kāds tikai incinēja ceļu satiksmes negadījumu? Ir jau daudz un dažādi varianti.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.05 16:03

Tumsa

Tāpēc mīļumiņi velkat atstarojošaa drēbes. Autovadītāji jūs neredz!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.05 18:04

Vietējās ziņas