Policija pirms Līgo svētkiem un svētku laikā rīko reidus 1

Lai samazinātu gadījumus, kad Līgo svētku svinētāji reibumā sēžas pie automašīnas vai cita transportlīdzekļa stūres, šajās dienās policija pastiprināti uzrauga ceļu satiksmes dalībniekus. Notiek arī masveida pārbaudes.

Pastiprināti reidi sākās jau no 20. jūnija. Sestdien, 21. jūnijā, «Bauskas Dzīve» devās reidā kopā ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas virsnieka vietnieku Jāni Skuju un kārtībnieku Arvīdu Naguraviču.

Policijas auto izbrauca pa maršrutu Bauska – Rītausmas – Īslīces iela Bauskā – Mūsas ciems Ceraukstes pagastā – Vecsaule – Code. Četrās stundās pārbaudīts vairāk nekā pussimts mašīnu. Būtiski pārkāpumi konstatēti netika. Divām automašīnām nedega kreisajā pusē tuvās gaismas. Šoferi apsolīja, ka problēmu novērsīs, cik ātri iespējams.

Vecsaulē policisti stāvēja trīsstūrveida pagriezienā, kur ceļi veda uz Codi un Ozolaini. Braucot no Ozolaines uz Bausku, vieglās automašīnas vadītājs pamanīja policiju un veica pagriezienu uz Codi, kur gan viņu sagaidīja arī sagaidīja policists. Pārbaudē izrādījās, ka alkohols ir lietots, bet reibuma pakāpe ir pārāk maza, lai to ņemtu vērā. Tiesa, automašīna bija piepildīta ar iereibušiem jauniešiem, kas jau sākuši svinēt svētkus.

Novērojumi apstiprināja, ka pa ceļiem pārvietojas iereibuši velosipēdisti. Rītausmu ciemā divi jauni puiši, pamanot jau no tālienes policistus, ļoti pieklājīgi, kājām ejot, pastūma garām savus velosipēdus. Pārbaudīt kājāmgājēju, kas stumj velosipēdu, nebija iemesla.

Policijas reidi turpinās šodien un rīt.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vilnis

vispār jau stumšana tā pati vadīšana vien ir !

pirms 5 gadiem, 2015.06.25 11:00

Vietējās ziņas