Policija sākusi administratīvo lietvedību par iespējamu Iecavas pamatskolas pirmklasnieka piekaušanu 3

Valsts policija sākusi administratīvo lietvedību par iespējamu Iecavas pamatskolas pirmās klases skolēna piekaušanu. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā aģentūrai LETA pastāstīja, ka Bauskas iecirknī par minēto gadījumu 28.novembrī sākta administratīvā lietvedība. Policija nozīmēs tiesu medicīnas ekspertīzi miesas bojājumu smaguma pakāpes noteikšanai, pēc kā tiks pieņemts lēmums par lietas tālāko virzību.

Plašāka informācija patlaban netiks sniegta.

TV3 raidījumā "Bez Tabu" zēna māte stāstīja, ka 13 novembrī izglītības iestādē pie skolēna pienācis klāt pienācis vecāks puisis, kurš zēnam vairākas reizes iesitis pa seju, traumējot degunu. Saskaņā ar mātes teikto, slimnīcā konstatēts, ka bērnam ir virspusēji galvas ievainojumi un lauzts deguns.

Iecavas pamatskolas direktore Aija Semjonova norādījusi, ka skolas rīcībā esošie faktiem neliecinot, ka šāda situācija skolas telpās notikusi. "Esam aptaujājuši arī skolēnus, taču nav nevienas liecības un informācijas, ka kaut kas būtu atgadījies. Šī ir situācija, kad neviens tiešām neko nezina par šo faktu," bija paziņojusi skolas direktore.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

temīda

normāla sistēma salauž bērnam degunu, bet iesākta adiminstratīvā lieta, vai tad par miesas bojājumu nodarīšanu šajā valstī nav paredzēts kriminālsods?

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.04 22:10

Skolnieks

Lūk piemērs kā masu mēdīji pasniedzot nepārbaudītu un nepatiesu informāciju ietekmē sabiedrības viedokli. Jo patiesība ir tāda, ka deguns nav lauzts, un neviens pa degunu nav sitis.
Skumji ir tas, ka tad, ka viss noskaidrosies masu mēdīji par to klusēs,
bet skolas tēls sabojāts uz daudziem gadiem.

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.05 10:03

skolniekam

Nu tad - kāda tad ir patiesība - ja pateici A, saki arī B!

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.07 10:49

Vietējās ziņas