Policija sākusi kriminālprocesu par zēna nāvi zem autobusa riteņiem Iecavā 8

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pagājušajā sestdienā  notikušo negadījumu, kad Iecavā zem satiksmes autobusa riteņiem gājis bojā zēns.

Kriminālprocesa ierosināšanu aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē, taču pirmstiesas izmeklēšanas interesēs, kā arī respektējot traģiskajā negadījumā iesaistītās personas un viņu tuviniekus, citu papildinošu informāciju policija patlaban nesniegs.

Valsts policija pagājušās nedēļas nogalē paziņoja, ka negadījums notika plkst.16.53, kad autobusa vadītājs uzbrauca mazgadīgam bērnam, kurš, šķērsojot ielu, iespējams, paklupa un paslīdēja zem autobusa.

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bērns no gūtajām traumām notikuma vietā gāja bojā.

Valsts policijas informācija liecina, ka pēdējos trīs gados satiksmes negadījumos dzīvību zaudējis 21 bērns. Pērn gāja bojā pieci bērni, 2018.gadā - deviņi, bet 2017.gadā - septiņi.

Ievainojumus pērn guva 705 bērni.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Tante

Ceru uz ātru izmeklēšanu un taisnīgu sodu. Visdziļākā līdzjūtība bērniņa ģimenei! Ja jums ir iespēja, sniedziet palīdzību aizgājušā puikas mammai. Facebook var atrast aicinājumu un norādes.

pirms gada, 2020.02.25 14:10

i

Ko nozīmē-taisnīgs sods? Vēlme redzēt šoferi cietumā?
Esmu gan šoferis,gan gājējs,gan mamma ,gan ome.Zinu,kā ir no visām pusēm....bet atbildība ir abām pusēm jādala.

pirms gada, 2020.02.25 20:26

Tante

Ja tā ir šofera vaina, tad viennozīmīgi cietums un vēl kompensācija. Atbildība ir tam, kurš laupīja dzīvību - nogriežoties un nepalaižot pie zaļās gaismas bērnus.

pirms gada, 2020.02.26 18:22

tante

Iedzer kumelīšu tēju un ej taču gulēt!

pirms gada, 2020.02.26 20:14

Onkuls

Tantei ir taiznība piekrītu

pirms gada, 2020.02.26 21:35

kaimiņš

Komentāros laikam salasījušies neuzmanīgie gājēji. Cik reizes bijušas ,ka es knapi pa bremzēm iedodu ,kad kāds izdomā izlekt uz ielas. Cilvēki lūdzu padomājat ar galvu , vai tad šoferim plāns bija uzbraukt bērnam ? Vai viņš nedarīja visu iespējamo lai tas nenotiktu ? tas ir uz šofera sirdsapziņas un paliks mūžīgi , bet kliegt ,ka vainīgs ir tikai šoferis ? ir ļoti muļķīgi . Varbūt sāksim pievērsties bērnu mācīšanai ? Par to kā jāpārvietotajas pa ielām un šosejas tuvumu. Cik ir bijusi gadījumi ,kad bērni ar austiņām ausīs dur tik pāri ne pa labi ne pa kreisi . Šajā gadījumā bērns pārvietojās jau pa sarkano gaismu ,mirgojošu zaļo. Tajā vietā ir grūti apskatāma vieta un es pat varētu noticēt tam ,ka bērni ākstījušies pie ceļa.... Izsaku līdzjūtību vecākiem , bet šajā gadījumā nav tikai viena puse vainīga. NEVIENS NEVĒLAS KĀDU NOTRIEKT !

pirms gada, 2020.02.25 18:50

Idiotam

Idiot, Sergetam arī nebija plāns laupīt 54 cilvēku dzīvību, bet jāatbild būs par savu neuzmanību. Tas pats ir šeit - šofera neuzmanība laupīja zēna dzīvību.

pirms gada, 2020.02.26 18:25

Vietējās ziņas